Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
Ilona Hobzová
10. září 2022 18:51
Čas čtení 1:13

Hrdinku nové disneyovky Wish namluví latinskoamerická queer herečka Ariana DeBose

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Hrdinku nové disneyovky Wish namluví latinskoamerická queer herečka Ariana DeBose
Zdroj: The Walt Disney Company

Film vstoupí do kin v listopadu 2023 na počest 100. výročí založení.

Společnost Disney oslaví příští rok sto let od svého založení. Jedním ze způsobů, jak se toto výročí rozhodla společnost oslavit, je uvedení nového filmu. Na výroční výstavě D23 odhalilo Disney bližší detaily snímku, na který se můžeš těšit v listopadu 2023. 

9. září 2022 18:30 Čas čtení 2:06 Toto jsou nejlepší filmy a seriály o královské rodině. Věnují se Alžbětě II., jejímu otci nebo princezně Dianě Toto jsou nejlepší filmy a seriály o královské rodině. Věnují se Alžbětě II., jejímu otci nebo princezně Dianě

Přání jako důležitá součást Disney

Nová disneyovka dostala název Wish (Přání). Podle serveru Variety prostupoval koncept přání v nějaké podobě celou historii Disney, jak dokazují například písně When You Wish Upon a Star nebo A Dream Is a Wish Your Heart Makes.

Snímek Wish posouvá podle společnosti tento koncept na zcela novou úroveň. Scénář napsala Jennifer Lee, režie se ujala dvojice Chris Buck a Fawn Veerasunthorn. Disney v sobotu odhalilo první ukázky.

Animovaný snímek se bude odehrávat v Rosas, což má být království přání. Když tam lidé uvidí hvězdu přání, jejich sny se stávají skutečností. Disney ukázalo také hlavní hrdinku snímku, kterou se stane dívka jménem Asha. Kromě ní je v jediném zveřejněném záběru vidět ještě Valentino, koza v pyžamu, jejímž přáním je mluvit. 

2. května 2024 15:42 Čas čtení 0:57 Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie Sdílíš děti online? Riskuješ sexuální zneužití fotek, ukázala studie

Ashe propůjčí svůj hlas Ariana DeBose, populární latinskoamerická herečka hlásící se k menšinové orientaci, která si letos odnesla Oscara za roli ve West Side Story. Na D23 dokonce zazpívala jednu z písní, která se v pohádce Wish objeví. Valentina zase ztvární Alan Tudyk, jehož hlasem mluví a zpívá už několik Disney postav. 

Nejde o jedinou novinku, kterou Disney na D23 představilo. Venku už je například trailer na hranou verzi Malé mořské víly s Halle Bailey v titulní roli. Amy Adams se zase po 15 letech znovu ukáže jako princezna Giselle, která v kouzelném Disenchanted musí čelit nástrahám reálného světa.

Domů
Sdílet
Diskuse