Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Adéla Ježková
18. listopadu 2022 13:32
Čas čtení 1:15

Cristiano Ronaldo poprvé promluvil o smrti svého novorozeného syna. „Je to nejhorší okamžik, který prošel mým životem.“

Kategorie:
News
Uložit Uložené
Cristiano Ronaldo poprvé promluvil o smrti svého novorozeného syna. „Je to nejhorší okamžik, který prošel mým životem.“
Zdroj: Getty Images/Clive Brunskill

Syn Cristiana Ronalda Angel zemřel v dubnu při porodu.

V říjnu loňského roku Ronaldo spolu se svou partnerkou Georginou Rodríguez oznámili, že čekají dvojčata – chlapce a dívku. Chlapec Angel ale bohužel letos v dubnu při porodu zemřel. Dívka Bella přežila. Pár tehdy úmrtí oznámil na sociálních sítích: „Pouze narození naší holčičky nám dává sílu prožít tuto chvíli s trochou naděje a štěstí.“

Ronaldo se nyní poprvé svěřil s bolestí, kterou po porodu zažíval, a to v rozhovoru s Piersem Morganem.

„Je to pravděpodobně nejhorší okamžik, který prošel mým životem od smrti mého otce,“ řekl Ronaldo v ukázce z rozhovoru na TalkTV, na který upozornil server Insider. „Já i Georgina jsme prožívali dost těžké chvíle. Nechápeme, proč se nám to stalo. Abych byl upřímný, bylo velmi, velmi těžké pochopit, co se v tom období našeho života děje,“ dodal světoznámý fotbalista.

Smutek a radost zároveň

Ronaldo se zároveň moderátorovi svěřil, že bylo nesmírně těžké vyrovnat se s rozporuplnými emocemi, když jedno dítě zemřelo a druhé přežilo. „Nikdy jsem se necítil být šťastný a smutný ve stejnou chvíli. Nevíte, jestli brečet, jestli se usmívat. Nevíte, jak reagovat,“ řekl. 

11. června 2024 9:00 Čas čtení 1:37 Beckham, Messi a další slavní fotbalisté natočili před EURO 2024 krátký film. Koukni na něj (VIDEO) Beckham, Messi a další slavní fotbalisté natočili před EURO 2024 krátký film. Koukni na něj (VIDEO)

Hvězda Manchesteru United má podle serveru Marca celkem pět dětí. Jeho první syn se jmenuje po otci Cristiano a narodil se v roce 2010 prostřednictvím náhradního těhotenství. Eva a Mateo se narodili v roce 2017 a stejně jako jejich starší bratr přišli na svět díky náhradnímu mateřství, přičemž totožnost matky obě strany tajily. V listopadu 2017 Ronaldo oficiálně potvrdil svůj vztah s Rodríguez oznámením těhotenství. Jeho čtvrté dítě, Alana Martina, se narodilo v době, kdy už spolu pár byl více než rok.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Zpět
Sdílet
Diskuse