Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
1. září 2023 v 10:03
Čas čtení 1:04
Adéla Švehlíková

Podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku je tady. Těšit se můžeš jak na OGs, tak na nové tváře

Podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku je tady. Těšit se můžeš jak na OGs, tak na nové tváře
Zdroj: Mercedes-Benz Prague Fashion Week
MÓDA MERCEDES-BENZ PRAGUE FASHION WEEK
Uložit Uložené

Podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku je tady a my u toho nebudeme chybět. Těšit se můžeš na reportáže, outfit checky, fotodokumentaci a zejména na pořádnou dávku módní inspirace.

V pátek 1. září startuje podzimní edice největší české módní události, Mercedes-Benz Prague Fashion Week, a to v prostorách historické budovy Holešovické elektrárny. Potrvá až do pondělí 4. září.

MBPFW.
MBPFW. Zdroj: REFRESHER/Dávid Marcin

Sérii módních show začne přední český designér Jakub Polanka, pro něhož jsou oděvy úzce spjaty s hledáním nových tvarů, struktur a barev. Kontrasty jsou dalším specifickým rysem výtvorů Jakuba, můžeš se tak nechat překvapit, co přinese jeho nadcházející kolekce.

Sobota se ponese v duchu návrhářky Vandy Jandy a její perspektivě vnímání módy do bodu, kdy ji jako dítě oslovila. Jestli se chystáš na přehlídku Vandy, nezapomeň na dress code, který je definován jako creative black tie. 

fashion week, vanda janda
Zdroj: Mercedes-Benz Prague Fashion Week


V neděli předvedou svou studentskou tvorbu mladí talenti z Technické univerzity v Liberci a Ateliéru designu oděvu a obuvi na pražské UMPRUM. Také letošní vítěz soutěže Van Graaf, Jan Smejkal, představí svou novou kolekci. V rámci jarní edice pražského fashion weeku jsme mohli vidět prezentaci vítězných oděvů na okouzlujících burleskách, nelze tedy pochybovat o tom, že tě i tentokrát čeká pořádný zážitek. Dalšími tvůrci, kteří v neděli odhalí své kreativní výtvory, jsou Dominika Kozáková a Michael Kováčik. Ten však jako lokaci pro své kreace zvolil Andaz Prague. 

MBPFW.
MBPFW. Zdroj: REFRESHER/Dávid Marcin


Nesmíme zapomenout ani na nabité pondělí a rovněž poslední den fashion weeku. Denisa Dovala v bloku spolu s Luciou Kürthi zahájí pondělní program, pak už budou následovat catwalks od značky Tobias Equipment či loňského vítěze Van Graaf, Tomáše Němce

MBPFW, fashion week
Zdroj: MBPFW


My u tohoto eventu nebudeme chybět a přineseme ti během jednotlivých dní spoustu contentu ve formě reportáží, outfit checků, reels nebo samotné fotodokumentace. Nemusíš se tak obávat, že by ti něco uniklo. Stačí, když budeš hlídat náš web a Instagram

MBPFW.
MBPFW. Zdroj: REFRESHER/Dávid Marcin
Domů
Sdílet
Diskuse