Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
12. listopadu 2023 12:12
Čas čtení 0:34
Vincenc Novák

VIDEO: Netflix ukázal animovaný film ze světa Zaklínače. Dabovat v něm budou herní Geralt a seriálová Yennefer

VIDEO: Netflix ukázal animovaný film ze světa Zaklínače. Dabovat v něm budou herní Geralt a seriálová Yennefer
Zdroj: Netflix / The Witcher: Sirens of the Deep
FILMY A SERIÁLY NETFLIX NETFLIX FILMY NETFLIX SERIÁLY NOVÉ FILMY NA NETFLIXU PROGRAM NETFLIX ZAKLÍNAČ
Uložit Uložené

Netflix zveřejnil první trailer k novému animovanému filmu The Witcher: Sirens of the Deep. Chybět nebudou akční scény ani známé hlasy.

Nový film se dějově odehrává mezi pátou a šestou epizodou první série kultovního Zaklínače. Jeho přípravu oznámil Netflix už v roce 2021, od té doby však ze strany streamovací platformy přicházely jen nejasné a mlhavé informace. 

Animovaný snímek The Witcher: Sirens of the Deep vyjde na konci roku 2024. Podle traileru se může diváctvo těšit na akci, nejrůznější monstra či větvící se příběh. Film by se měl komplexněji zabývat sporem mezi mořskými lidmi a královstvím.

Známé hlasy

Chybět nebudou ani hlasy herců, kteří se představili v hraném seriálu. Například roli Geralta si, stejně jako ve hře Zaklínač 3, zahraje Dough Cockle. Ve filmu ale bude hrát i představitelka Yennefer Anya Chalotra či Joey Batey, který v seriálu hraje roli Marigolda.

Domů
Sdílet
Diskuse