Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
23. ledna 2018 18:01
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Tommy Cash vydává videoklip Pussy Money Weed. Bere nás do svého postapokalyptického světa plného handicapovaných tanečníků

HUDBA HUDBA RAP TOMMY CASH
Uložit Uložené

Kontroverzní estonská postavička útočí s novým videoklipem. Klišé název není prý žádná náhoda.

Pokud neznáš rapera Tommyho Cashe, určitě stojí za to věnovat pozornost jeho tvorbě. Estonský umělec přichází s velmi důvtipnými estetickými videoklipy, které si navíc režíruje sám. Jeho loňský počin Surf se stal mekkou prazvláštních videoklipů visících na YouTubu a mnoho youtuberů na ně pak dělalo reakční videa, Winaloto bylo zase zlomové pro jeho tvorbu z hlediska virálnosti.

Talinský umělec se stal známým a o jeho post-sovětský rap začal mít zájem i západní svět. Koncem roku měl vyvedenou spolupráci na písni Delicious s britskou zpěvačkou Charli XCX. Pod labelem PC Music pak vydává videoklip Pussy Money Weed

Tommy opět otevírá brány svého podivného vesmíru, který připomíná jakýsi postapokalyptický svět ukrytý na Marsu. Už v předchozích videoklipech nám dokázal, že si rád pohrává se stereotypy – proto také zvolil ten nejklišovitější rapový název. Jak sám o videoklipu sám Tommy Cash říká: „Stále můžeš být sexy, i když tančíš na šavlích místo nohou v opuštěné zoologické zahradě na Marsu. Snažím se ukazovat věci, které se moc neukazují, protože jsou nekomfortní.

Domů
Sdílet
Diskuse