Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
2. října 2018 12:20
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Unikly záběry z velké RPG hry ze světa Harryho Pottera. Krátká ukázka vypadá senzačně

TECH
Uložit Uložené

Harry Potter se pravděpodobně dočká nového herního provedení. Má se jednat o velké RPG s otevřeným světem.

Milovníci her a ságy Harryho Pottera by měli zbystřit. Před krátkou chvílí totiž světlo světa spatřily uniklé off-screen záběry z připravované velkorozpočtové hry ze světa mladého kouzelníka a přestože se nejedná o video v bůhvíjak vysoké kvalitě, titul i tak vypadá rozhodně lákavě.

Velké RPG

Dle předběžných a nepotvrzených informací by se mělo jednat o velký RPG titul, na kterém má pracovat studio Avalanche Software (neplést si s Avalanche Studios, autory Just Cause série). Práva na značku Harryho Pottera totiž vlastní společnost Warner Bros., pod kterou zmíněné studio spadá.

Už před rokem se navíc spekulovalo, že studio Avalanche Software hledá nové posily do týmu právě na tvorbu RPG titulu zasazeného do univerza Harryho Pottera.

via Gfycat

Zpátky do Bradavic

Hra nás má údajně zavést do slavné kouzelnické školy Hogwarts (Bradavice) v době někdy během 19. století a jednat se má o third-person RPG s rozlehlým otevřeným světem.

Hrát přitom budeme za studenta pátého ročníku, kterého si sami vytvoříme. Zároveň má titul obsahovat celkem osm různým typů kouzelníků (zřejmě tedy různé classy) a můžeme si zvolit, zda se vydáme cestou dobra, nebo zla

Pochopitelně je třeba také počítat s verzí, že uniklé záběry nejsou opravdové a žádná hra na motivy knižní série J. K. Rowlingové se nechystá. To zřejmě ukáže až čas, nicméně pokud se hra skutečně připravuje, jsme na ni už teď velmi zvědaví.  

Domů
Sdílet
Diskuse