Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
17. září 2019 0:24
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Makhmud Muradov podepsal smlouvu s UFC! Česko-uzbeckému bojovníkovi se splnil sen

SPORT UFC
Uložit Uložené

Obrovský úspěch pro celé domácí MMA!

Domácí milovníci bojových sportů mohou slavit senzaci. Česko-uzbecký bojovník Mahkmud Muradov podepsal smlouvu s nejprestižnější ligou světa UFC. Kontrakt je podepsán na 4 zápasy a v tom prvním by se „Mach“ měl představit již 28. září (september) na akci UFC Fight night v Kodani.

„Stále tomu nemůžu uvěřit, můj sen se stal realitou. Nevím, co víc říct, než to, že jsem vděčnej a šťastnej. Děkuji všem, co mi věřili, co mi věří a podporují mě. První Uzbek v historii v UFC! Jdeme pro další výhru,“ napsal Muradov ve svém příspěvku.

Jeho soupeřem se má stát Allesio Di Chirico, který měl původně nastoupit proti Peteru Sobottovi. Ten však podle všeho ze zápasu odstoupil kvůli zranění a jeho místo tak nahradil právě Muradov. 

Muradov v minulosti již několikrát prohlásil, že probojovat se do největší světové organizace je jeho hlavním sportovním snem, nyní se mu to tak podařilo. Vděčit za to může senzačním výkonům, které v kleci během posledních let předváděl. V tuto chvíli se „Mach“ pyšní šňůrou 11 výher v řadě.

Doporučeno
Makhmud Muradov je nejlepší MMA bojovník na světě, řekl Mayweather o česko-uzbeckém zápasníkovi Makhmud Muradov je nejlepší MMA bojovník na světě, řekl Mayweather o česko-uzbeckém zápasníkovi 12. srpna 2019 10:28

Muradovo jméno před nedávnem obletělo svět, když o bojovníkovi slavný boxer Floyd Mayweather prohlásil, že je nejlepším MMA zápasníkem světa. Makhmud, který je zároveň členem Mayweatherova The Money Teamu, se tak dostal přes noc do povědomí obrovského množství lidí – včetně samotného vedení UFC.

Domů
Sdílet
Diskuse