Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. prosince 2019 13:05
Čas čtení 0:00
Ondřej Jarůšek

Makhmud Muradov dostal od UFC za nejlepší výkon večera bonus přes 1 000 000 korun

SPORT UFC
Uložit Uložené

Makhmud Muradov je k nezastavení, což potvrdil i při včerejším zápase. Navíc za to dostal velmi štědrou odměnu.

Česko-uzbecký MMA bojovník Makhmud Muradov může slavit dvojitý úspěch. Neježe si ve svém druhém zápase v UFC připsal další výhru, která je již třináctou v řadě, ale jeho boj se vedení nejprestižnější organizace světa líbil natolik, že se „Macha“ rozhodli štědře odměnit.

Doporučeno
10 nejlepších zápasů Makhmuda Muradova 10 nejlepších zápasů Makhmuda Muradova 27. září 2019 15:30

Muradov po prvních dvou dominantních pětiminutovkách svého soupeře ukončil v polovině třetího kola vskutku ukázkovým KO (viz video níže), po kterém organizace UFC „Machův“ zápas zhodnotila jako jeden z nejlepších výkonů večera. Díky tomu dostal tučný bonus ve výši 50 tisíc dolarů, v přepočtu tedy zhruba 1 100 000 korun.

Druhým odměněným zápasníkem se stal Bryce Mitchell, který svého soupeře ukončil na submisi díky speciální technice zvané twister. Jednalo se přitom o teprve druhý případ v historii UFC, kdy se někomu podařilo touto technikou oponenta porazit. 

Domů
Sdílet
Diskuse