Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
6. ledna 2021 18:55
Čas čtení 0:44
Ondřej Jarůšek

Freshnews: Daniel Landa kritizuje vládu, zmizel čínský miliardář a Brazílie má novou sochu vagíny

REFRESHER FRESHNEWS
Uložit Uložené

Pusť si novou epizodu Freshnews.

Máme tu rok 2021 a s ním přichází také letošní první díl Freshnews. Nové epizody se po moderátorské stránce zhostila Petra, která pro tebe má přichystanou spoustu novinek z posledních dní, a to nejen ze světa hudby nebo filmů. Pojďme tedy rovnou na to.

Jako tradičně začínáme právě hudbou – konkrétně protestní skladbou, kterou vydal zpěvák Daniel Landa. Ten si do písně pozval několik dalších hudebníků a společně s nimi reaguje na vládní restrikce spojené s pandemií koronaviru. Samotné skladbě předcházela i petice, která posbírala kolem 17 tisíc podpisů.

Doporučeno
Snažíme se přijít na podstatu vesmíru. Hledáme svatý grál vědy, říká Filip Široký z CERNu Snažíme se přijít na podstatu vesmíru. Hledáme svatý grál vědy, říká Filip Široký z CERNu 6. ledna 2021 13:00

Pokud jsi filmovým fanouškem, máme pro tebe nový zajímavý žebříček. V tom jsme se podívali na nejlepší filmy roku 2020, a tak pokud jsi některý z nich náhodou neviděl, měl bys to určitě napravit. V žebříčku se umístily snímky jako Chlast, Tenet a další. Kdo se stal vítězem, si můžeš přečíst zde.

A co dalšího se v nových Freshnews dozvíš? Tak například o soše vagíny, která se objevila v Brazílii, o čínském miliardáři, který se již nějakou dobu neobjevil na veřejnosti, a pustit si můžeš také náš podcast Love is on the air, který se v nejnovější epizodě věnuje vztahům bez sexu. Přejeme příjemnou podívanou!

Domů
Sdílet
Diskuse