Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
16. března 2021 16:01
Čas čtení 0:50
Tereza Šnajdrová

Mladý právník z Brněnska si kvůli koronaviru vzal život

Mladý právník z Brněnska si kvůli koronaviru vzal život
Zdroj: Unsplash/Lena Derevianko
NEWS KORONAVIRUS
Uložit Uložené

Neunesl existenční nejistotu pramenící z hrozící ztráty zaměstnání.

Zvládnutí pandemie koronaviru je náročné nejen pro zdravotníky, vládu a podnikatele, ale i pro všechny ostatní, kteří kvůli přijatým restrikcím strádají finančně i psychicky. Existenční nejistotu nezvládl mladý právník Václav z Brna, který o víkendu spáchal sebevraždu, informuje Blesk.

Doporučeno
Očkovat proti koronaviru se nechá více než polovina Čechů. 33 % je zásadně proti, ukazují nová data Očkovat proti koronaviru se nechá více než polovina Čechů. 33 % je zásadně proti, ukazují nová data 16. března 2021 11:00

V sobotu odjel na rodinnou chalupu na Brněnsku, polil se benzínem a ve stodole zapálil. Ač se rychle dostal do lékařské péče, v pondělí dopoledne těžkým popáleninám v brněnské nemocnici podlehl.

Můžu potvrdit, že jsme v sobotu odpoledne vysílali leteckou záchrannou službu. Na místě již byla Rychlá záchranná služba Vysočina, která poskytla první pomoc mladému muži. Ten utrpěl rozsáhlé popáleniny 2. a 3. stupně na 60 až 80 % těla. Byl napojen na umělou plicní ventilaci. Ve vážném stavu jsme jej přepravili na Popáleninové centrum FN Brno,“ okomentovala případ mluvčí jihomoravské záchranky Hedvika Kropáčková.

Domů
Sdílet
Diskuse