Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
31. srpna 2021 8:05
Čas čtení 1:02
Tereza Šnajdrová

Alibaba propustila zaměstnance, kteří promluvili o znásilnění, k němuž ve firmě došlo

Alibaba propustila zaměstnance, kteří promluvili o znásilnění, k němuž ve firmě došlo
Zdroj: Pexels/Anete Lusina/volně k užití (ilustrační obrázek)
NEWS
Uložit Uložené

Internetový prodejce propustil deset osob, které na internetu mluvily o znásilnění uvnitř firmy.

Alibaba vládne čínským internetovým obchodům a nyní řeší opravdu velký problém. Na internet prosáklo, že uvnitř firmy došlo k znásilnění jedné ženy a společnost osoby, které tuto informaci vynesly ven, propustila. Manažer zodpovědný za znásilnění byl přitom z firmy propuštěn již v minulosti, stejně jako další dva pracovníci, kteří na obvinění nereagovali adekvátně, informuje Bloomberg.

Doporučeno
Nelu v roce 2017 napadl a znásilnil soused. O dva roky později se pokusila o sebevraždu, protože nevěřila, že bude líp (Rozhovor) Nelu v roce 2017 napadl a znásilnil soused. O dva roky později se pokusila o sebevraždu, protože nevěřila, že bude líp (Rozhovor) 24. srpna 2021 12:19

Zaměstnankyně, která na internetu vystupuje pod přezdívkou Čou, promluvila o tom, že ji šéf znásilnil v hotelovém pokoji ve chvíli, kdy o sobě po propité noci nevěděla. Nadřízený ji na setkání s klientem přiměl pít alkohol a ve chvíli, kdy neměla situaci pod kontrolou, ji dokonce líbal sám klient. Následně se Čou probudila v hotelovém pokoji, nahá a neměla nejmenší tušení, co se odehrálo. Od hotelu si proto vyžádala kamerové záznamy, na nichž bylo vidět, jak manažer během noci přichází a zase odchází z jejího pokoje.

Domů
Sdílet
Diskuse