Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. října 2021 9:45
Čas čtení 3:06
Tereza Šnajdrová

Nevíš koho volit? Takto nám politici odpověděli na otázky, které tíží mladou generaci

Nevíš koho volit? Takto nám politici odpověděli na otázky, které tíží mladou generaci
Zdroj: Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky
NEWS VOLBY DO POSLANECKÉ SNĚMOVNY 2021
Uložit Uložené

V naší sérii článků Jak to vidí politici se dozvíš, kdo plánuje zvyšovat daně, jak budou poslanci řešit klimatickou krizi nebo to, kdo bude podporovat manželství pro všechny.

V pátek ve 14:00 hodin se otevírají volební místnosti a je možné, že někteří z vás stále neví, komu dají svůj hlas. Proto jsme ti v uplynulých dnech přinesli sérii článků, kde se kandidujících ptáme na zásadní témata, která zajímají nejen mladé. Kdo bude podporovat manželství párů stejného pohlaví? Jak strany plánují řešit klimatickou krizi? Známe odpovědi.

Přijetí eura, legalizace marihuany a manželství pro všechny

Jako první jsme se předsedů kandidujících stran a hnutí ptali na to, jaký mají názor na legalizaci marihuany. Někteří předsedové mají na konopí velmi odmítavý názor, jiní, v čele s Piráty, legalizaci podporují. „Chceme dospělým lidem umožnit pěstování konopí pro osobní potřebu za přesně definovaných podmínek a zároveň jim umožnit dostupnost zdaněného a bezpečného produktu z legálního trhu,“ řekl Ivan Bartoš (Piráti).

Doporučeno
Jak se staví české politické strany k legalizaci marihuany? Jak se staví české politické strany k legalizaci marihuany? 23. dubna 2021 16:00
Domů
Sdílet
Diskuse