Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
Tento článek je PR zpráva společnosti Balaton Sound.
10. června 2022 15:00
Čas čtení 1:06
Sponzorovaný obsah

Lístky na Balaton Sound jsou za zvýhodněnou cenu už jen pár dnů. Nenech si ujít Marshmello nebo Martina Garrixe

Lístky na Balaton Sound jsou za zvýhodněnou cenu už jen pár dnů. Nenech si ujít Marshmello nebo Martina Garrixe
Zdroj: Balaton Sound
HUDBA ELEKTRONICKÁ HUDBA FESTIVALY HUDBA KONCERTY
Uložit Uložené

Ulov si svůj lístek za nejvýhodnější cenu.

Balaton Sound, jeden z největších a nejbarevnějších open-air elektronických plážových festivalů v Evropě, se v roce 2022 vrací s největšími umělci a DJs z popového a elektronického světa. Od 29. června do 2. července rozzáří idylické pobřeží Balatonu svými ikonickými hity headlineři Martin Garrix, Marshmello, Alesso, Becky Hill a celá řada dalších vystupujících.

Lístky za zvýhodněnou cenu budou dostupné už jen do 15. června, potom budou v prodeji už jen za tu nejvyšší cenu. Zakoupit si můžeš i VIP lístky. Výrazná změna posune konečnou cenu permanentek o stovky korun.

Koupit levnější lístky
balaton sound, festival
Zdroj: Balaton Sound

Nové vylepšené VIP prostory

Letošní festival představí čtyři nové jedinečné VIP prostory. Všechny umístěné podél 80 kilometrů dlouhého jezera, které nabízí vodní radovánky pro všechny, kteří touží po luxusním dobrodružství. Oblast jezera Balaton je rájem jídla a vína, obklopená nejlepšími maďarskými vinohrady, a Balaton Sound si zakládá právě na tom, že během festivalu nabízí ty nejkvalitnější produkty z tohoto regionu.

Na všech VIP místech festivalu se návštěvníci budou cítit jako v pohádce díky dechberoucím výhledům, eklektickým melodiím a aktivitám, které jsou pro ně připravené. Každá VIP zóna se postará o jakékoli tvé přání – od masáží a make-up salónu až po čerstvé nápoje při příchodu nebo exkluzivní večírky a překvapení, které si nesmíš nechat ujít.

balaton sound, festival
Zdroj: Balaton Sound

Party na vodě i na souši

Kompletní line-up najdeš na www.balatonsound.com. Na festivalu zahraje třeba dvojka Dimitri Vegas & Like Mike, Timmy Trumpet, Nervo, Lost Frequencies nebo Martin Garrix. S nákupem lístků ale nečekej, ať se ti zbytečně neprodraží.

Party zažiješ nejen na souši, ale můžeš se vydat i na party plavbu po nádherném jezeře Balaton. Strávíš tak pár hodin nezapomenutelné zábavy, kde také samozřejmě nebudou chybět nejlepší světoví umělci.

chci na balaton sound
balaton sound, festival, line-up
Zdroj: Balaton Sound
Domů
Sdílet
Diskuse