Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Adéla Ježková
26. června 2022 18:05
Čas čtení 1:18

VIDEO: Až 200 teenagerů se vloupalo do luxusního sídla na Floridě, kde uspořádali bujarý večírek. Hledá je policie

Kategorie:
News
Uložit Uložené
VIDEO: Až 200 teenagerů se vloupalo do luxusního sídla na Floridě, kde uspořádali bujarý večírek. Hledá je policie
Zdroj: Walton County Sheriff's Office

Dav teenagerů se vloupal do luxusní vily a její chodbu přeměnil na boxerský ring.

Floridská policie pátrá po skupině teenagerů, kteří se vloupali do sídla za 8 milionů dolarů (v přepočtu zhruba 187 milionů Kč), kde uspořádali bujarý večírek a proměnili vstupní halu v boxerský ring.

V sobotu brzy ráno byl šerif floridské Walton County přivolán bezpečnostní službou kvůli stížnosti na hluk. Když policisté dorazili na místo, většina výtržníků již stihla uniknout. Ještě předtím však teenageři všechny důkazy nasdíleli na sociální sítě. O incidentu informoval server Insider.

26. června 2022 9:37 Čas čtení 1:08 Z Česka byl vidět jasný bolid, který rozzářil nebe. Kousky zřejmě dopadly na zemský povrch Z Česka byl vidět jasný bolid, který rozzářil nebe. Kousky zřejmě dopadly na zemský povrch

Videa ukazují bujarý večírek, kterého se v domě nedaleko Panama City na severozápadě Floridy zúčastnil dav teenagerů, který chodbu luxusní vily přeměnil na boxerský ring. Na záběrech jsou například dva chlapci, kteří se zuřivě perou v rukavicích, zatímco dav mladých lidí to natáčí, jásá a skanduje. Na snímcích je také vidět, jak si teenageři hrají s majetkem majitelů, včetně nošení několika draze vypadajících prstenů.

Policie po hříšnících nyní pátrá. „Snapchat není soukromý. Možná si myslíte, že je, pokud jste teenager nebo někdo, komu je kolem dvaceti let, a ještě nemáte znalosti o světě. Vaši přátelé vás budou práskat. Slovo se roznese. Budete označeni na fotkách na Instagramu. Také můžeme Snapchat předvolat k soudu,“ napsal úřad šerifa Walton County na Facebooku

Nezákonného večírku se mělo zúčastnit 150 až 200 mladistvých, uvedl server USA Today. Poškození majitelé domu byli tou dobou mimo město.

„Kromě způsobené škody a ukradených věcí je to naprosté narušení něčího domova, které se nedá vyčíslit. Ten pocit, když víte, že vám někdo vlezl do skříně, zkoušel si vaše oblečení a použil vaši koupelnu, se nedá vyčíslit v dolarech. Chceme, abyste se sami sebe zeptali, jak byste se cítili, kdyby vám někdo vykradl dům a vzal vám pocit klidu a bezpečí,“ dodal úřad šerifa.

Policisté svůj příspěvek zakončili výzvou, aby se přihlásili ti, kteří na večírku byli či znají někoho, kdo tam byl. „Nebo víte, kdo rozesílal leták s pozvánkou na večírek (ano, i o tom víme),“ zdůraznili policisté. Podle deníku USA Today byli někteří z mladistvých na videích identifikováni, ale zatím nebyl nikdo obviněn.

Domů
Sdílet
Diskuse