Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
6. září 2022 12:00
Čas čtení 1:03
Tereza Šnajdrová

Píseň It's Corn ovládla sociální sítě. Podívej se na výběr nejlepších videí

Píseň It's Corn ovládla sociální sítě. Podívej se na výběr nejlepších videí
Zdroj: Unsplash/Christina Branco/volně k použití
NEWS SOCIÁLNÍ SÍTĚ TIKTOK ZPRÁVY Z DOMOVA ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Virální hit vznikl na základě rozhovoru s malým chlapcem, který si na ulici pochutnával na kukuřici.

Pokud jsi aktivní na sociálních sítích, pravděpodobně ti neunikla píseň It's Corn, která se nejen na TikToku stala virální. Ta vznikla na základě rozhovoru na kanále Recess Therapy, jehož moderátor se zeptal malého chlapce, co je jeho nejoblíbenější věcí. Tariq si vybral kukuřici s máslem a celý svět se nyní baví i dojímá nad jeho láskou k žluté plodině.

Doporučeno
Tiktokerka Praguemug ti poradí, kam v Praze na rande, za kulturou, a ukáže ti zajímavé podniky, které možná neznáš Tiktokerka Praguemug ti poradí, kam v Praze na rande, za kulturou, a ukáže ti zajímavé podniky, které možná neznáš 28. srpna 2022 8:23

Tariq se ve videu zveřejněném na kanále Recess Therapy nad kukuřicí doslova rozplýval, čehož využili bratři Gregoryovi a z rozhovoru vytvořili píseň. „Je to kukuřice! Velký kus s menšími kousky. Má šťávu, woo, neumím si představit krásnější věc. O kukuřici ti můžu říct všechno, podívej se na tu krásnou věc. Když jsem ji zkusil s máslem, všechno se změnilo,“ popisoval plodinu roztomilý Tariq.

Na TikToku na píseň vzniklo již přes 600 tisíc videí, na YouTube si píseň poslechly více než 3 miliony lidí a populární song se dostal i na Spotify, kde si vysloužil bezmála 1,5 milionu přehrání. It's Corn nemůžeme dostat z hlavy a vsadíme se, že jakmile si píseň jednou pustíš, už se od ní neodtrhneš ani ty. 

Přinášíme ti výběr těch nejlepších videí z TikToku, která na virální song vznikla a která tě zaručeně pobaví.

Domů
Sdílet
Diskuse