Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
🎫 Vyhraj lístky na festivaly: Grape, Sziget, Pohoda, Lovestream a další letní festivaly
Vojtěch Vanda
19. září 2022 13:53
Čas čtení 2:03

Ezra Miller mají mesiášský komplex a harém mladých žen

Kategorie:
Osobnosti
Uložit Uložené
Ezra Miller mají mesiášský komplex a harém mladých žen
Zdroj: Wiki Commons/Gage Skidmore/volně k užití

Vanity Fair udělal sondu do života jedné z největších hollywoodských hvězd současnosti, která proslula svým umem, ale i průšvihy s policií, násilím, drogami a zbraněmi.

Existuje v hollywoodských kruzích někdo diskutovanější než Ezra Miller? Takových osob bude málo. Miller, kteří zazářili zejména v sérii Fantastická zvířata, připustili, že mají „komplexní psychické problémy“. Než se tak stalo, prošli si mnoha eskapádami, které dohromady v sondě do jejich života zpracoval web Vanity Fair. Mezi nimi je například to, že mají mesiášský komplex, nebo to, že si kolem sebe udržují harém mladých dívek.

Hvězda DC Universe je nebinární, preferuje zájmena they/them, proto v našem článku používáme český ekvivalent „oni“.


Aféry kolem herecké osobnosti však měly jeden spouštěč. Vše se začalo hroutit v roce 2019. „Ezra nezačali šílet a ztrácet nad sebou kontrolu na veřejnosti, dokud se nestalo toto,“ uvedl nejmenovaný přítel. „Nejprve došlo k incidentu na Islandu a pak to jen pokračovalo a jelo a jelo a jelo,“ dodal dotyčný.

O těchto incidentech jsme tě informovali. Škrcení ženy v baru na Islandu, napadení ženy na Havaji, obtěžování ženy v Berlíně. Tyto a další trestné činy či přestupky měli Miller na svědomí v posledních dvou letech. V té době měli Miller mít duchovního poradce jménem Jasper Young Bear, jenž věřil, že Miller jsou „příštím mesiášem a že zednáři posílají na zem démony, aby herce zabili“. Sami Miller se měli označovat „střídavě jako Ježíš a ďábel“.

16. srpna 2022 13:33 Čas čtení 0:56 Ezra Miller přiznali, že bojují se „složitými psychickými problémy“. Za své chování se omluvili Ezra Miller přiznali, že bojují se „složitými psychickými problémy“. Za své chování se omluvili

Záležitost jeho „mesiášství“ má mít spojitost i s připravovaným filmem od DC věnovaným komiksové postavě Flash, již právě Miller ztvárňují. Zdroje Vanity Fair uvádí, že tvrdí, že superhrdina je „ten, kdo spojuje vesmíry stejně jako Ježíš“. Problémem ale je, že Miller údajně přijali tyto názory a rozšířili je mezi skupinu mladých následovníků.

Harém 

Asi se nedá divit tomu, že mladá slavná herecká osobnost má spoustu fanoušků zejména mezi mladými lidmi. U Ezry Miller však nastává problém. Mezi svými nejbližšími tvrdí, že jsou mesiášem, často hovoří o metaversu a medicíně a o tom, že mesiášství je jejich posláním, uvádí zdroje Vanity Fairu. Jejich spirituální praktikou je „bytí mezi lidmi“, což má být krycí jméno pro party a raves.

15. srpna 2022 20:00 Čas čtení 9:44 Charles Manson vystupoval jako svatý muž. Své následovníky přiměl k brutálním vraždám, které otřásly celými Spojenými státy Charles Manson vystupoval jako svatý muž. Své následovníky přiměl k brutálním vraždám, které otřásly celými Spojenými státy

Jednou z klíčových rolí v jejich přesvědčeních hraje Tokata Iron Eyes, osmnáctiletá původní obyvatelka Ameriky, která má společně s nimi „vyvolat apokalypsu“. Rodiče dívky však obvinili herce z fyzického a verbálního zneužívání, což vedlo k soudnímu ochrannému příkazu proti herci. Iron Eyes ale všechna obvinění popírá.

Velkým vykřičníkem však může být farma ve Vermontu, kde Miller údajně ubytovávají mladé následovníky za zvláštních a často nebezpečných okolností. Na místě se totiž mají setkávat s „drogami, zbraněmi a figurkami Flashe“. Herec proto také čelí obvinění z vytváření jakéhosi harému mladých dívek, které „proti sobě poštvává, křičí na ně a ponižuje je“. Aby jej ale nemohly žalovat, měli Miller rozdat finanční kompenzace a nechat je podepsat krycí smlouvy.

Omluva

Poslední veřejné vyjádření Ezry Miller je však kajícné. I REFRESHER informoval o tom, že je Miller jejich dřívější chování líto. 

„Poté, co jsme si nedávno prošli obdobím intenzivní krize, jsme nyní pochopili, že trpíme složitými psychickými problémy, a začali jsme se léčit. Chceme se za naše chování v uplynulé době omluvit. Jsme odhodláni udělat vše proto, abychom se vrátili do zdravé, bezpečné a produktivní fáze života,“napsali Miller pro Variety. Jak to ale nakonec dopadne, je ve hvězdách. 

Zpět
Sdílet
Diskuse