Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Rozdáváme lístky na letní festivaly
Tereza Šnajdrová
2. listopadu 2022 10:32
Čas čtení 0:48

VIDEO: Drogový dealer v Brně si zřídil kancelář přímo na ulici. Zájemci o pervitin čekali spořádaně ve frontě

Kategorie:
News
Uložit Uložené
VIDEO: Drogový dealer v Brně si zřídil kancelář přímo na ulici. Zájemci o pervitin čekali spořádaně ve frontě
Zdroj: Policie ČR

Dealer chtěl po ukončení prodeje odjet z místa na koloběžce, avšak v tu chvíli jej lapila policie.

Brněnští kriminalisté se v uplynulých dnech zaobírali poněkud bizarním případem. Drogový dealer z Brna si na ulici přímo před úrazovou nemocnicí otevřel kancelář, ve které prodával pervitin. Jeho zákazníci spořádaně čekali ve frontě, a když dealer všechny obsloužil, chtěl z místa činu odjet na koloběžce. V tu chvíli jej však dopadla Policie ČR.

7. září 2022 6:00 Čas čtení 5:40 Extáze, pervitin, heroin, tabák i alkohol. V protidrogovém vlaku Revolution Train se ocitneš tváří v tvář realitě (Reportáž) Extáze, pervitin, heroin, tabák i alkohol. V protidrogovém vlaku Revolution Train se ocitneš tváří v tvář realitě (Reportáž)

„O drzosti šestatřicetiletého dealera pervitinu se na vlastní oči přesvědčili kriminalisté brněnského toxi týmu. Doneslo se jim, že v Zábrdovicích prodává drogy nějaký cizinec. Připravili se tedy ke sledování míst, kde k prodeji dochází. Jedním z nich byl i prostor před úrazovou nemocnicí. Sami pak byli překvapeni, jak prodej drog na ulici probíhá,“ uvedl policejní mluvčí David Chaloupka.

Dealer se před nemocnicí usadil do křesla a přímo na ulici si tak zřídil provizorní kancelář. Zájemci o jeho zboží pak čekali srovnaní opodál a u dealera v kanceláři se střídali. Poté, co muž obsloužil veškeré zákazníky, se chystal z místa odjet na koloběžce. 

V tu chvíli jej ale lapila policie. Během domovní prohlídky u něj v bytě pak kriminalisté našli další drogy. Muž nyní čelí obvinění z trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. V případě odsouzení mu hrozí až 5 let za mřížemi. 

Domů
Sdílet
Diskuse