Lifestylový obsah, který inspiruje, vzdělává i baví, najdeš na webu Refresher.
Články o módě, hudbě, sportu či jiných zajímavostech najdeš na webu Refresher. Čti rozhovory se zajímavými osobnostmi, otestuj se v kvízech, načerpej inspiraci, co sledovat, poslouchat nebo jaké trendy právě letí. Sleduj lifestylový obsah na webu Refresher.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na www.refresher.cz
Ivan Koribanič
21. listopadu 2022 16:03
Čas čtení 0:36

Video: Fanoušek Ekvádoru provokoval gestem peněz za ním sedící šejky. Napjatá situace měla dohru

Kategorie:
Sport
Uložit Uložené
Video: Fanoušek Ekvádoru provokoval gestem peněz za ním sedící šejky. Napjatá situace měla dohru
Zdroj: TASR/AP

Ekvádorský fanoušek narážel gestem peněz na kontroverzní pozadí Kataru, respektive jeho status organizátora šampionátu.

Úvodní zápas MS 2022 v Kataru vyhrál Ekvádor, který zdolal domácí Katar 2:0 díky dvěma gólům Ennera Valencii. Přestože samotný fotbal kvalitou –⁠ zejména ze strany domácího týmu –⁠ fanoušky neokouzlil, o rozruch se na tribuně postaral fanoušek Ekvádoru. Ten vstřelený gól Ekvádoru oslavil gestem peněz – žmouláním si prstů. A to přímo před katarskými šejky, kteří seděli za ním. „Drž h*bu,“ křičel jeden ze šejků a prstem ukazoval na ústa. Další z přísedících Ekvádorci zase domlouval, aby se uklidnil.

Video se stalo okamžitě virálním. Za dvě hodiny si ho prohlédlo 13 milionů lidí. Přestože se atmosféra mohla zdát napjatá, v dalším videu už rozhádání Ekvádorec se šejkem sedí společně a podávají si ruce. „Přišli jsme si sem užít fotbal,“ shodují se oba. Druhé video má za 2 hodiny téměř 6 milionů zhlédnutí

Ekvádorsky fanoušek narážel gestem peněz na kontroverzní pozadí Kataru, respektive jeho pochybný status organizátora šampionátu.

Domů
Sdílet
Diskuse