Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
29. července 2023 v 12:00
Čas čtení 3:36
Radim Šlechta

Zažít zombie apokalypsu je lepší než trpět v korporátu. V srpnu tě čeká film s Gal Gadot i nový seriál ze světa Star Wars

Zažít zombie apokalypsu je lepší než trpět v korporátu. V srpnu tě čeká film s Gal Gadot i nový seriál ze světa Star Wars
Zdroj: Netflix
FILMY A SERIÁLY NETFLIX NETFLIX FILMY NETFLIX SERIÁLY NOVÉ FILMY NA NETFLIXU PROGRAM DISNEY+ PROGRAM NETFLIX
Uložit Uložené

Tyhle srpnové premiéry na streamovacích platformách by tě neměly minout.

Srpen se pomalu, ale jistě blíží, a proto není úplně od věci vědět, co si pustit, když se v druhé polovině prázdnin budeš chtít skrýt před lidmi. Letní měsíce se sice nesou ve znamení nedostatku premiér na streamovacích platformách, takže to nejlepší nás teprve čeká, dobrou zprávou ale je, že se nám i přesto podařilo najít několik zajímavě vypadajících filmů a seriálů.

Premiéry jsme do seznamu vybírali podle tvůrčích týmů, obsazení, originální premisy nebo pozitivních recenzí zahraničního obecenstva a kritiků. Zařadili jsme takové snímky, které se doposud nikde nevysílaly. Pokud hledáš doporučení na nejlepší filmy a seriály z aktuální nabídky, přinášíme ti je každý týden v rubrice Co si pustit o víkendu.


Untold: Jake Paul the Problem Kid

Jake Paul se v průběhu času stal internetovým fenoménem. Do povědomí se zapsal svými klipy na dříve populární platformě Vine a později i svými pochybnými podnikatelskými plány. Nový dokument na Netflixu má ukázat kontroverzní postavu v celé její plasticitě se všemi úspěchy i problematickými rysy, jako jsou nekalé praktiky nebo třeba konflikty s bratrem Loganem.

Doporučeno
Toto je 10 nejlépe placených herců a hereček současnosti. První příčky tě možná překvapí Toto je 10 nejlépe placených herců a hereček současnosti. První příčky tě možná překvapí 12. července 2024 v 7:00

Série Untold v minulých dílech odhalovala skryté démony sportovců nebo korupci, s níž se sportovní prostředí pojí. Jednotlivé dokumenty se těší nadšenému hodnocení obecenstva i kritiků a dá se předpokládat, že i nový přírůstek do řady bude kvalitním dokumentárním zážitkem jak pro příznivce, tak i odpůrce problémového Jakea Paula. Režisér Andrew Renzi stojí například za sérií Pepsi, tak co bude s tou stíhačkou?, která na Netflixu rovněž stojí za zhlédnutí.

Premiéra: 1. srpna 
Kde si film pustit: Netflix
Délka filmu: 1 hodina 10 minut
Režie: Andrew Renzi
Hrají: Jake Paul


Rachel Stoneová: Sázka na srdce

Fanoušci a fanynky Gal Gadot si přijdou v srpnu na své. Herečka, kterou si můžeš pamatovat z poslední doby jako superhrdinku Wonder Woman z univerza DC Comics, se na Netflixu objeví ve filmu Rachel Stoneová: Sázka na srdce (Heart of Stone).

Těšit se můžeš na akční kriminální thriller z prostředí tajných služeb. Agentka Rachel Stone se má postavit nebezpečnému hackerovi a zabránit mu, aby se zmocnil nejnebezpečnější zbraně na světě. Režisér Tom Harper je kromě Gal Gadot dalším jménem, které nás na filmu láká. Stojí například za některými epizodami dnes již kultovních Peaky Blinders, populárním seriálem Misfits: Zmetci nebo za vlídně přijatým filmem The Aeronauts z roku 2019.

Premiéra: 11. srpna 
Kde si film pustit: Netflix
Délka filmu: 2 hodiny 4 minuty
Režie: Tom Harper
Scénář: Greg Rucka, Allison Schroeder
Hrají: Gal Gadot, Jamie Dornan, Sophie Okonedo, Alia Bhatt, Archie Madekwe, Matthias Schweighöfer, Jing Lusi, Paul Ready, Jon Kortajarena 
Čti na další straně
Článek pokračuje na další straně
Strana 1 z 3
Domů
Sdílet
Diskuse