Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Tento článek je PR zpráva společnosti Form Factory.
10. května 2024 15:00
Čas čtení 2:41
Sponzorovaný obsah

Baví tě cvičení? Vyzkoušej si v pražském Form Factory populární fitness programy Les Mills

Baví tě cvičení? Vyzkoušej si v pražském Form Factory populární fitness programy Les Mills
Zdroj: Form Factory
SPORT SPORTOVNÍ AKCE
Uložit Uložené

Máš už zapsáno v kalendáři 8. června 2024? Tento den se Praha promění v epicentrum jedné z nejvýznamnějších globálních fitness událostí roku – Form Factory Les Mills Day –, kterou pořádá největší česká síť fitness klubů Form Factory.

Tento sedmý ročník přitahuje fitness nadšence z celého světa do pražského CUBEX centra, kde na ně čekají intenzivní tréninky a atmosféra plná energie, zábavy a inspirace. Díky Form Factory máš nyní jedinečnou příležitost stát se součástí této nezapomenutelné akce. Pokud ještě nemáš vstupenku, neváhej. Další šance přijde až za rok!

Od svého založení na Novém Zélandu v roce 1968 se Les Mills vyvinul v globální fenomén fitness průmyslu. S více než 20 tisíci fitness kluby po celém světě jsou Les Mills programy jako BODYCOMBAT a BODYPUMP navrženy tak, aby maximálně efektivně transformovaly tělo i mysl. Ve Form Factory najdeš Les Mills programy v každém klubu a vyzkoušet můžeš jednu z více než čtyř tisíc lekcí každý měsíc.

Na co se můžeš těšit?

Připrav se na vzrušující setkání s mezinárodními hosty a svými oblíbenými instruktory. Bohatý program je plný fitness aktivit, které zahrnují vše od BODYPUMP a BODYBALANCE po energické lekce BODYJAM a BODYCOMBAT. Nezmeškej ani exkluzivní seminář s BRAIN WE ARE a workshopy zaměřené na sportovní psychologii a mobilitu, které vedou odborníci jako Adam Šíma a Silvie Radiměřská.

Čas Délka Aktivita Prezentující
8:00 180 min ZAČÁTEK REGISTRACE  
9:00 60 min BODYPUMP ONE Sáblová Alžběta, Kovaříková Lucie, Marečková Lucie, Rafaj Tomáš, Bogač Vítězslav, Maierová Karolína
10:15 60 min BODYPUMP TWO Kubaščíková Petra, Markvart Jiří, Neklanová Anna, Malzerová Gremmanota, Střítezská Monika, Sebíň Michal
11:30 30 min GRIT STRENGTH Horyna Rudolf, Líšková Miroslava, Střítezská Monika, Syrový Dominik, Sedlmajer Patrik, Goll Martin
12:30 60 min BODYATTACK Syrový Dominik, Poslušná Kristýna, Vodraška Martin, Vosátková Zuzana, Šebrle Erik, Radiměřská Sylvie, Berná Viktorie
13:45 30 min BODYBALANCE Vodraška Martin, Křížová Jana, Tučková Eva, Doležalová Klára, Ptáček Matěj, Phillipi Mirka, Ortová Nina, Smrčková Sylva, Bogač Vítězslav, Digrinová Martina
14:45 60 min GRIT CARDIO Slavíčková Kristýna, Vosátková Zuzana, Růžička Dominik, Vinařová Kateřina
15:45 45 min BODYJAM Hurníková Adéla, Majerčáková Karin, Skopalová Lenka, Líšková Miroslava, Trnková Monika
16:45 30 min BODYCOMBAT Šíma Adam, Horyna Rudolf, Trnková Monika, Slavíčková Kristýna, Novák Tomáš, Rafaj Tomáš
17:45 45 min LM DANCE Hodek Stupková Kristýna, Pitelová Lucie, Šubr Michal, Szczurková Nikola, Slavíčková Veronika, Horká Petra
18:30 120 min AFTERPARTY  

Navíc bude představeno několik nových produktů od našich partnerů, včetně značek jako Samsung, L'Oréal, Maybelline a Decathlon. Den zakončí afterparty s DJem.

Kromě zábavy, energie, cvičení a seberozvoje je Form Factory Les Mills Day také perfektním místem pro navazování nových přátelství. Akce takového rozsahu nabízí ideální příležitost setkat se a možná i navázat nová přátelství či najít svou spřízněnou duši, protože jak jinak začít než společným zážitkem?

Jak se připravit na Les Mills DAY?

Není nutné se obávat, pokud jsi dosud nestihl*a navštívit žádné lekce Les Mills. Form Factory Les Mills Day je skvělou příležitostí pro začátečníky i pokročilé, aby zažili rozmanitost a energii skupinových fitness programů. Zde je několik tipů, jak se můžeš připravit a užít si tento den na maximum:

  • Zkus Les Mills lekci: I když je to tvé první setkání, neboj se! Les Mills lekce jsou navrženy tak, aby byly přístupné pro všechny úrovně fitness. Pokud máš možnost, zkus alespoň jednu lekci před akcí, abys získal*a představu o tom, co můžeš očekávat.
  • Hydratace: Ujisti se, že piješ dostatek vody před, během a po akci, aby tvé tělo zůstalo hydratované a plné energie.
  • Pohodlné oblečení: Oblékni si oblečení, ve kterém se budeš cítit pohodlně a které ti umožní volný pohyb. Správná volba obuvi je také klíčová pro tvé pohodlí a výkon.
  • Výživa: Jez vyvážená jídla, která jsou bohatá na bílkoviny a sacharidy, aby tvé tělo mělo dostatek paliva před začátkem akce. Po skončení dopřej svému tělu kvalitní odměnu!

Nezáleží na tom, zda jsi fitness veterán, nebo úplný nováček. Form Factory Les Mills Day je o oslavě pohybu a společného zážitku s komunitou, která má stejné nadšení pro zdraví a fitness jako ty. Přijď s otevřenou myslí a připraven*a se bavit!

Poslední volné lístky!

Už zbývá pouze měsíc do startu a k dispozici zbývá posledních 82 lístků! Nenech si ujít příležitost být součástí této unikátní akce, která každoročně ovlivňuje životy milionů lidí. Získej své vstupenky nyní na GoOut a těš se na exkluzivní dárky od partnerů akce.

Domů
Sdílet
Diskuse