Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Pátek 18. 10. 2019 svátek má Lukáš

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
Hudba
18
Vladimír Mičuda
6. září 2019, 17:29

Majk Spirit šíří konspirace o tom, jak politické elity obchodují s mimozemšťany. Tvrdí, že si to „ide“ už 20 let

Bez špetky studu.

Vladimír Mičuda
6. září 2019, 17:29
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
18
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Jeden z nejsledovanějších hudebníků na slovenské scéně poslední týdny píše statusy o konspiračních teoriích a mimozemšťanech. Běžně se nad podobnými „žvásty“ pravděpodobně jen zasměješ a řekneš si, že internet tě už ničím nemůže překvapit. V tomto konkrétním případě je však problém hlavně v tom, že rapera sledují statisíce lidí.

 

Majk Spirit tvrdí, že si to „ide“ už 20 let a chce o tom trošku popovídat. V týchto konšpiračných teóriách sa často skrýva viac pravdy ako v oficiálnych verziách,“  napsal na Instagramu.

 

 

Hloupostí a absurdit je internet plný, o tom až později. Horší už je, pokud hoaxy či konspirace šíří člověk, který ovlivňuje masy. Majk Spirit je influencer, má velké základny na Facebooku a Instagramu. Na modré sociální síti má 559 000 lajků, na IG ho sleduje 457 000 lidí.

 

 

„Dočítal som sa práve, že mimozemšťania existujú, navštevujú našu planétu už tisícročia, prispievajú k pokroku našej civilizácie, majú základne na Mesiaci aj na Marse a naše elity s nimi komunikujú a obchodujú už celé desaťročia,“ napsal na Instagramu a status zakončil emotikonem mimozemšťana.

 

 

„Momentálně jinak asi top celebrita ve hře, pokud jde o žánr ,jako natřískat lidem do hlav co nejvíce blbostí',“ napsal na Facebooku bloger a publicista Jakub Goda. Spiritových statusů si všimla i satirická stránka Zomri. Lidé ho v komentářích nešetřili. „Za jiných okolností bych řekla, aby raději dělal muziku, ale v tomto případě fakt nevím,“ napsala Tina.

 

 

Raper je vzorem pro mnoho mladých lidí, jeho písničky mají často motivační charakter. Již v minulosti tvrdil, že si vystřihoval články o konspirační a dělal si z toho vlastní bibli. „Zpěváka, pro kterého ‚fakta jsou relativní pojem', před pár lety pozvali jako Influencera přednášet o kritickém myšlení,“ napsala Miroslava Kernová na omediach.com.

Zdroj: omediach.comNáhledový obrázek: IG/Majk Spirit Tagy: majk spirit, konšpiračné teórie
Ohodnoť článek
12
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
NAHORU
Jako neregistrovaný jsi tento měsíc přečetl už 1/40 článků. Přihlas se pro neomezený přístup. Jako neregistrovaný jsi přečetl už 1/40 článků za měsíc. PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT PŘIHLÁSIT
Nejčtenější