Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
19. září 2019 12:38
Čas čtení 0:00
Antonín Havlík

Sousedi friendly jak Flanders a pod voknama řvou skaters. Paulie Garand jezdí na kole svým hoodem

HUDBA ČESKÝ RAP RAP
Uložit Uložené

Devátý a zároveň poslední klip z aktuálního alba DANK je venku.

Paulie Garand a Kenny Rough na svém youtubovém kanálu představili v pořadí již devátý videoklip z alba DANK, které vyšlo loni v listopadu. Jedná se zároveň o poslední klip z tohoto alba.

Doporučeno
Paulie Garand: Rap je teď Gucci všude, kam se podíváš (Rozhovor) Paulie Garand: Rap je teď Gucci všude, kam se podíváš (Rozhovor) 14. července 2019 17:00

Skladba Harantstrasse nostalgicky pojednává o Paulieho hoodu kdesi pod Ještědem, kde společně se svou rodinou a partou přátel prožil dětství a období puberty. „Harantstrasse víš, tady nejde o krk, sousedi friendly jak Flanders a pod voknama řvou skaters, ať jdu ven – beru okřídlenej vůz a letim do ulic,“ rapuje svou flow Paulie. 

Video režírovali ZNDKSPSK a Pablo Bambino. Pokud ještě album náhodou nemáš poslechnuté, nezapomeň tak učinit na jakýchkoli streamovacích službách a nebo přímo na youtube kanálu Ty Nikdy.

Domů
Sdílet
Diskuse