Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Pondělí 8. 8. 2022 svátek má Soběslav

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Hudba - Česko

Když o tobě někdo po víc než 10 letech mluví tímto způsobem, tak už je to osobní. Label pokračuje i bez Barracudy, říká Pastor

Jak se k celému beefu mezi Sergeiem Barracudou a labelem Azurit Kingdom vyjadřuje Pastor? Položili jsme mu několik otázek.

Antonín Havlík
5. květen 2020, 18:29 Čas čtení: 2:16
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Hudba - Česko
4
Antonín Havlík
5. květen 2020, 18:29
Čas čtení: 2:16

Když o tobě někdo po víc než 10 letech mluví tímto způsobem, tak už je to osobní. Label pokračuje i bez Barracudy, říká Pastor

Jak se k celému beefu mezi Sergeiem Barracudou a labelem Azurit Kingdom vyjadřuje Pastor? Položili jsme mu několik otázek.

Antonín Havlík
5. květen 2020, 18:29
Čas čtení: 2:16
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Odebírat newsletter REFRESHERu
10 nejlepších článků Refresheru, jednou za týden. Pokud tě emaily přestanou bavit, tak je kdykoli zrušíš. Zadáním emailu souhlasíš s podmínkami portálu.

Veřejný beef ostravských raperů Sergeie Barracudy a Pastora poslední měsíc otřásl tuzemskou rapovou scénou. Vyústil v odchod prvního jmenovaného z jejich labelu Azurit Kingdom a Barracudův diss s názvem Jezebel, následnou odpověď v podobě vyjádření o fungování labelu jakožto firmy a poté i hudební zpracování Pastorovy odpovědi s názvem Public Enemy

 

Mezi fanoušky nejvíce rezonovaly Sergeiovy výčitky vůči tomu, že se Pastor celou dobu měl jen „vézt na jeho slávě“, což rozdělilo fanoušky na dva tábory: jedni, kteří s touto tezí souhlasí, a ti druzí, kteří se ptali, proč to říká až teď, když s ním léta spolupracoval a nic podobného nikdy neřekl.

 

Zeptali jsme se jich na to, i na další otázky. Prostor dostali oba. Barracuda na ně reagoval na svých Instagram Stories. „Vy si myslíte, že jsem mu nikdy neřekl, že to rapování stojí za ho*no? Já jsem to říkal celou dobu. Dával jsem to dostatečně hlasitě najevo,“ vyjádřil se Sergei. Pastor celou věc vysvětlil fanouškům mnohem důkladněji a tady je krátký rozhovor s ním na toto téma.

 

Pastor
Zdroj: Pastor/Instagram

 

 

Co ti proběhlo hlavou, když jsi poprvé slyšel diss Jezebel?

Díky za optání. Track jsem vlastně neslyšel. Samozřejmě se ke mně donesly věci, co tam padly, třeba ze se Sergei naváží do mé snoubenky. Proběhly mi hlavou ty roky, kdy jsme se starali o všechny věci.

 

NAČÍST ČLÁNEK BEZPLATNĚ
Předplať si REFRESHER+ a získej další výhody

Tento článek dočteš bezplatně, ale s předplatným REFRESHER+ získáš přístup k více než 3837 zamknutým článkům a dostaneš další benefity.

VÍCE O PŘEDPLATNÉM
Kdykoli ho jednoduše zrušíš
Už od 9 Kč měsíčně
S REFRESHER+ můžeš získat tyto benefity
VÍCE

Společně s celým týmem dýchali pro label, řešili koncerty, vymýšleli a točili videa, dotáhli jsme merch na úroveň známých značek, řešili jsme v zásadě první poslední, dřeli jsme celé dny, když bylo potřeba. Bohužel do hlavy nikomu nevidíš a život přináší různá překvapení. Dnes se k tomu stavíme jako k příležitosti posunout se zase o krok dále.

 

Proč k Barracudově odchodu z labelu oficiálně došlo? Volali/psali jste si ohledně toho?

Nevolali, nepsali, řešili jsme všechno osobně. Nevím, která verze by měla byt oficiální, mně samotnému není pravý důvod úplně jasný. Situace se změnila v podstatě ze dne na den, v jeden den jsme se potkali a Erik (Sergei Barracuda, pozn. red.) nám řekl, že chce pryč.

 

Okamžitě jsem řešili praktickou stránku věci, koncerty, rozpracované projekty atp... Měli jsme dohodu, kterou Sergei bohužel nedodržel. Vždy nám tvrdil, že si „přece nezapálí střechu, pod kterou vyrostl“ a že se chce rozejít v dobrém.

 

SB v dissu například říkal, že tě měl na tracku vždycky jako druhého a že ses v podstatě „vezl“ na jeho jméně. Zmínil se o něčem takovém před tebou i dříve?

Takhle to mezi náma nikdy nepadlo. Postaveni každého v labelu, sledovanost a podobně, bylo všem známé. Žádné tajemství. Často jsme měli týmové meetingy, kde jsme probírali nové možnosti. V posledních letech jsme pracovali hlavně na Sergeiových projektech.

 

Pastor
Zdroj: Pastor/Instagram

Myslíš, že by mohl Barracuda hnát celou věc skutečně před soud?

Od začátku labelu jsem dělal vše proto, aby ten byznys byl kompletně legální, všechno bylo profesionální a hlavně fér vůči všem zúčastněným. Vždycky každý věděl, co kdo dělá, kolik na to má času a jaká bude jeho odměna.

 

U Sergeiových věcí jsem schopen doložit každou korunu, kterou label investoval do jeho rozvoje. Sergei ale ukázal všem, že mu nedělá problém popřít všechny principy a pravidla, kterýma se doteď prezentoval v hudbě. Takže možné to je, label je připravený se soudně kdykoli jakémukoli podnětu bránit. 

 

Vyzval jsi ho do ringu. Jak tě to napadlo?

Když o tobě někdo po víc jak deseti letech společné cesty mluví tímhle způsobem, plive na tebe vzteky bez sebe, tak už je to samozřejmě osobní. Důvod není to, jak se vyjadřuje k mé osobě. Pravý důvod je, že mi vadí, jak mluví o mé snoubence, která s tím nemá vůbec nic společného.

 

Co bude s labelem Azurit Kingdom dál? Chceš například hledat i nějaké další ostravské talenty?

Bude pokračovat, jedeme dál, máme plány na rok 2020 i 2021, já sám připravuju své nové věci, připravujeme nový merch, píšou nám lidi o koncerty. Otevření labelu novým tvářím jsme řešili už nějakou dobu, je to nyní pravděpodobné.

Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Náhledový obrázek: pastorizzle/Instagram
NAHORU
Přidej se k těm, kteří nás podpořili. Předplať si R+ VÍCE
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější články
Nyní
24 hod
7 dní
30 dní
Více z tématu hudba
více článků
Sponzorované články
více článků
Další news více news
Mohlo by tě zajímat
Přejít na úvodní stránku
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Zavřít