Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
7. září 2020 v 19:21
Čas čtení 0:40
Vojtěch Vanda

Když si zlomit nohu, tak na Dorianově křestu. Postará se o tebe a prozradí ti, že v září vydává novou desku (REFRESHER Backstage)

REFRESHER ČESKÝ RAP
Uložit Uložené

Kapitán Maty byl znovu prozkoumat backstage party. Tentokrát v MeetFactory, kde se vařil dav fanoušků Blakkwood Records.

Naše sonda do životů českých raperů Maty znovu zavítal do zákulisí nadupané show. Tentokrát se podíval na zoubek double křestu alb Dori Dori Dori a Mladej a Hladovej od bratrského dua Dorian a Grey, jemuž zdatně sekundovala velká část labelu Blakkwood Records!

Doporučeno
Co si obléká Paulie Garand na shows a co zvláštního ukázal fanoušek Restovi? Sleduj nový díl REFRESHER Backstage Co si obléká Paulie Garand na shows a co zvláštního ukázal fanoušek Restovi? Sleduj nový díl REFRESHER Backstage 1. září 2020 v 12:43

A co nebo koho, že náš moderátor v zákulisí, kromě řízečků, našel? Tak určitě si popovídal s oběma hlavními protagonisty, pro něž fanoušci klub úplně vyprodali, prohodil pár slov také se Sharlotou, Psycho Rhymem, Koukrem či Lucasem Blakkem, kteří se na křestu objevili jako hosté, a v neposlední řadě vyzpovídal také fanoušky, od kterých chtěl vědět odpověď na hromadu záludných otázek.

Byli fanoušci mladý a hladoví? Jak se to u nich projevovalo? Dostávají členové labelu Blakkwood Records metály? Jaké má Sharlota rituály, než vystoupá na stage? Kdo si na křestu zlomil nohu? Přestaly se fanynky o Doriana zajímat, když se veřejně pochlubil se svou přítelkyní? A zvládá jeho přítelkyně Dorianovu divokost? Na všechny tyto otázky najdeš odpověď ve videu! Jo, a možná se i dozvíš, kdy Dorian vydá další album.

Domů
Sdílet
Diskuse