Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Refresher Česko
Otevřít v aplikaci Refresher
Stáhnout
X
21. září 2020 12:11
Čas čtení 2:02
Tereza Šnajdrová

Tvoje tvář má známý hlas: Erika Stárková v roli Nicki Minaj rapovala stejně dobře jako originál

ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené

V sobotu večer televize Nova odvysílala další díl oblíbené pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci se mohli pobavit nad Erikou Stárkovou v roli Nicki Minaj nebo například u sexuálního napětí mezi Evou Burešovou a Jordanem Hajem.

Česká verze pěvecké reality show založená na formátu pořadu Your Face Sounds Familiar si v Česku získala řadu diváků. Známé osobnosti v ní mají za úkol pomocí nejrůznějších převleků napodobit tuzemské i zahraniční pěvecké legendy a také pobavit publikum. Začátkem září televize Nova odstartovala již sedmou sérii této zábavné show, ve které vystupuje mnoho zajímavých účinkujících, včetně České Miss World 2015 Andrey Kalousové nebo třeba hvězdy ze seriálu Most Eriky Stárkové.


Vítěz třetího dílu Martin Schreiner rozplakal porotu

Vítězem třetího dílu Tvoje tvář má známý hlas se stal nadějný muzikant Martin Schreiner, který se proslavil především díky působení v pěvecké soutěži SuperStar. Tu sice nevyhrál, ale samotná účast v ní mu otevřela dveře do hudebního průmyslu. V sobotním díle si pak Martin Schreiner vylosoval náročnou skladbu Someone You Loved od Lewise Capaldiho, kterou však ztvárnil bez sebemenších problémů, a dokonce rozplakal porotu

Doporučeno
Superstáristka Barbora Piešová vydává klip ke svému největšímu hitu Superstáristka Barbora Piešová vydává klip ke svému největšímu hitu 8. září 2020 9:53


Albert Černý z Lake Malawi jódloval jako Vojtěch Dyk

Na pomyslné druhé příčce se umístil se svým vystoupením Albert Černý, frontman indie kapely Lake Malawi, který se v sobotu večer ocitl v kůži Vojtěcha Dyka. Ztvárnil skladbu Mr. Beat, jejíž videoklip režírovala známá dvojice Jordan Haj a Givinar Kříž. Kromě skvělého pěveckého výkonu tak Albert Černý předvedl také vtipné vystoupení, při kterém na stagei hořelo, jedna z doprovodných zpěvaček porodila, a i porotce Aleš Háma se zapojil se svými tanečními kreacemi. 


Sexuální napětí mezi Jordanem Hajem a Evou Burešovou

Velké jiskření pak diváci mohli vidět mezi Jordanem Hajem a Evou Burešovou, kteří se zhostili role Robbieho Williamse a Kylie Minogue. Společně pak zazpívali píseň Kids, která již za pár dní oslaví dvacetileté výročí od jejího vzniku. Jordan Haj předvedl, že není jen skvělý zpěvák a režisér, ale také herec. Sexuální napětí mezi ním a Evou Burešovou by se dalo krájet a spolu se smyslným tancem se dvojice postarala o nezapomenutelné vystoupení.

Erika Stárková se zahalila do peří a rapovala jako Nicki Minaj

O poprask se pak postarala Erika Stárková, hvězda seriálu Most, která si vylosovala skladbu Pound The Alarm od karibské zpěvačky Nicki Minaj. Vžít se do role bláznivé rapperky Erice Stárkové, vzhledem k její energické povaze, nedělalo sebemenší problém. Diváky pak překvapila skvěle odrapovanou částí, která se od originálu skoro nelišila a nechybělo ani twerkování, které je pro Nicki Minaj typické. Aleš Háma její vystoupení okomentoval slovy „to byla kuřba!“ a rozhodně nebyl daleko od pravdy.

Doporučeno
Kterou raperku uznává Cardi B nejvíce? Pravděpodobně je to Nicki Minaj Kterou raperku uznává Cardi B nejvíce? Pravděpodobně je to Nicki Minaj 8. srpna 2020 17:27


Překvapení večera: Přemek Forejt v roli Justina Timberlakea

Každý týden se v porotě objeví zajímavý host a tentokrát tato divoká karta padla na šéfkuchaře olomoucké restaurace Entrée, gastronoma a porotce v pořadu MasterChef Česko, Přemka Forejta. Ten do hudebního průmyslu začal pronikat před pár týdny, kdy se podílel na singlu Stella s kapelou Nebe. Nyní se proměnil ve zpěváka Justina Timberlakea a divákům televize Nova ukázal, jak skvělý hlasový rozsah má. Popral se s pro Justina typickým falzetem, ale také s komplikovanějšími tanečními úseky, čímž překvapil nejednoho diváka.

 
Ani ostatní vystupující se za svá vystoupení rozhodně nemusí stydět. Jitka Čvančarová se ocitla v roli Madonny a temného songu Frozen, Bára Basiková si vyzkoušela, jaké to je být v kůži Michala Davida, Bořek Slezáček vystoupil jako Cher a Andrea Kalousová si vylosovala trochu mdlou a nudnou skladbu Když nemůžeš, tak přidej od české kapely Mirai.

Domů
Sdílet
Diskuse