Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
1. února 2021 18:55
Čas čtení 1:00
Vojtěch Vanda

Blatný končit nechce. Nejsem zvyklý se vzdávat, uvedl

NEWS ČESKO KORONAVIRUS
Uložit Uložené

Odchod ministra Blatného z úřadu jsou prý stále jen spekulace, které nejsou pravdivé.

Minulý týden se začalo debatovat o odchodu ministra zdravotnictví Jana Blatného z ministerského postu. Dnes se k situaci vyjádřil na tiskové konferenci po jednání vlády. Řekl, že není zvyklý se vzdávat, čímž naznačil, že počítá s tím, že ve funkci setrvá

Doporučeno
Blatný chtěl rezignovat už na začátku roku. Premiér neumí najít náhradu, tvrdí server Neovlivní Blatný chtěl rezignovat už na začátku roku. Premiér neumí najít náhradu, tvrdí server Neovlivní 1. února 2021 8:12

Ministra Blatného údajně nepřekvapilo, že se o jeho odvolání debatuje. „Spekulace jsou spekulace. V současné době, kdy se ministerstvo a ministr musí snažit vyjít vstříc požadavkům, něco udělat přísněji, něco méně přísně, není divu, že to může vyvolávat různé názory,“ uvedl.

„Myslím, že tuto funkci musí člověk vykonávat jako odborník a apoliticky. Já se o to snažím, nic se na tom nezměnilo a hodlám v tom pokračovat dál. Nejsem zvyklý se vzdávat,“ řekl Blatný.

Domů
Sdílet
Diskuse