Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Čtvrtek 29. 7. 2021 svátek má Marta

hledej na refresheru

Chceš dostávat notifikace i na tomto zařízení?
Filmy a Seriály - Vybrali jsme

Většinu nejočekávanějších filmů a seriálů v červenci uvidíš na Netflixu. Vyplatí se vůbec platit si jiné streamingové platformy?

Zase bude obsahu ke sledování nepočítaně. A zase většinu měsíce strávíme u Netflixu.

Dominik Vetrák
1. červenec 2021, 16:30 Čas čtení: 4:39
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Většinu nejočekávanějších filmů a seriálů v červenci uvidíš na Netflixu. Vyplatí se vůbec platit si jiné streamingové platformy?
Zdroj: Netflix
Filmy a Seriály - Vybrali jsme
0
Dominik Vetrák
1. červenec 2021, 16:30
Čas čtení: 4:39

Většinu nejočekávanějších filmů a seriálů v červenci uvidíš na Netflixu. Vyplatí se vůbec platit si jiné streamingové platformy?

Zase bude obsahu ke sledování nepočítaně. A zase většinu měsíce strávíme u Netflixu.

Dominik Vetrák
1. červenec 2021, 16:30
Čas čtení: 4:39
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Většinu nejočekávanějších filmů a seriálů v červenci uvidíš na Netflixu. Vyplatí se vůbec platit si jiné streamingové platformy?
Zdroj: Netflix

Při pohledu na program kin máme dojem, že minimálně v následujících měsících budou streamingové platformy a kina nabízet vyvážené množství atraktivního obsahu. Stále nemáme ponětí, jak to všechno ovlivní tvorbu filmů a návštěvu kin, ale jedno je jisté – streamingové platformy tak brzy neskončí. Co nám tedy nabídnou v červenci?

 

Netflix

Resident Evil: Infinite Darkness – 8. červenec

Děj animovaného seriálu se bude odehrávat mezi 4. a 5. hrou. Hlavními postavami budou Leon S. Kennedy a Claire Redfield. Role postav si zopakovali herci z Resident Evil Remake 2 a kromě kvalitních hlasů se můžeme těšit i na kvalitní animaci, která v animovaných projektech vůbec není běžná. Trailer láká na velmi slušnou, místy hororovou a místy akční zombie záležitost s oblíbenými postavami z her. Horší než celovečerní animované filmy z tohoto světa to už být nemůže, takže se na seriál těšíme.

 

 

Atypical – 9. červenec

Finále milovaného teenagerského seriálu o Samovi Gardnerovi (Keir Gilchrist), který trpí poruchou autistického spektra. Sam je však jedním z těch šťastnějších dětí. Jako 18letý je nesmírně aktivní, komunikativní, empatický a inteligentní. V prvních 3 sériích zažil už vše od vztahů, sexuálních zkušeností, zničeného přátelství přes manželské problémy rodičů až po odhodlání osamostatnit se a zkusit žít opravdový život dospělého člověka.

 

Zvládne to však vzhledem ke své poruše? Na to nám odpoví 4. série, která uzavře příběh těchto úžasných postav, co jsme si tak zamilovali.

 

 

Gunpowder Milkshake – 14. červenec

Děj se zaměřuje na ženskou agenturu nájemních vražedkyň. Hlavní postavu ztvárnila Karen Gillan. Jednoho dne se slituje nad svým cílem, kterým je 8leté děvčátko. Namísto zabití ji začne ochraňovat, čímž proti sobě poštve spoustu zabijáků.

 

Kontaktuje tak svou matku (Lena Headey), se kterou dají dohromady vícečlenný ženský tým a pustí se do desítek zabijáků. Trailer vypadá jako příjemná béčková akční záležitost s fajn herečkami, takže pokud bude akce na vysoké úrovni, mohlo by to stát za to.

 

 

Beastars – 15. červenec

Anime zobrazuje moderní svět, ve kterém žijí zvířata s lidskými vlastnostmi. Nicméně nejsou to jen lidé se zvířecím vzhledem, něco si vzali i ze svých zvířecích instinktů a chování. Proto na začátku seriálu vlk loví zaječici, přičemž se do ní později zamiluje. Zvířecí sex ani vraždy nejsou tvůrcům tohoto anime cizí.

 

První série se nám nesmírně líbila a rozhodně nechala hodně prostoru na rozšiřování příběhu. Trailer napovídá, že se můžeme těšit i na zajímavé nové postavy, jako například na gigantického hada.

 

 

Explained – 16. červenec

Jde o dokumentární seriál od produkční společnosti Vox a Netflixu. Momentálně jsou dostupné dvě série a několik speciálních, zaměřených na sex, peníze či koronavirus. Dokument zábavným a zajímavým stylem představuje jednotlivá témata v 20 minutových epizodách plných přehledné infografiky, faktů a rozhovorů s relevantními specialisty.

 

Každý díl je namluvený jinou osobností. Pokud jsi seriál stále neviděl, určitě mu dej šanci. My se už nemůžeme dočkat 3. série. Rozhodně jde o náš nejoblíbenější a pro nás nejzábavnější dokumentární seriál.

NAČÍST ČLÁNEK BEZPLATNĚ
Předplať si REFRESHER+ a získej další výhody

Tento článek dočteš bezplatně, ale s předplatným REFRESHER+ získáš přístup k více než 2211 zamknutým článkům a dostaneš další benefity.

VÍCE O PŘEDPLATNÉM
Kdykoli ho jednoduše zrušíš
Už od 79.00 Kč měsíčně
S REFRESHER+ můžeš číst i tyto články
Dollara Prynce sláva nemění. Jeb System 3 je hymna smíchovských ulic (Recenze)Dollara Prynce sláva nemění. Jeb System 3 je hymna smíchovských ulic (Recenze)
Nejlepší rapové desky první poloviny roku, které ti nejspíše uniklyNejlepší rapové desky první poloviny roku, které ti nejspíše unikly
Už jako malý rád zabíjel psy a kočky a později brutálně zavraždil i dvě osoby. Toto jsou nejhorší vrazi ČeskaUž jako malý rád zabíjel psy a kočky a později brutálně zavraždil i dvě osoby. Toto jsou nejhorší vrazi Česka
VÍCE

 

 

Sexy Beasts – 21. červenec

Netflix pokračuje v trendu bizarních reality show. Nejnovější se jmenuje Sexy Beasts a spočívá v tom, že tvůrci navlékli několik sexy soutěžících do kostýmů a make-upu, které z nich udělaly lidské verze zvířat. V reality show Sexy Beasts se účastníci poznají stylem rande naslepo, kde nebude vidět, jak vypadá ten druhý, takže se mají zamilovat výlučně do osobnosti daného člověka a ne do jeho vzhledu.

 

Neplatí to však úplně, protože všichni budou už předem vidět postavy daných lidí, takže budou minimálně znát jejich sexy proporce. Kostýmy vypadají velmi zajímavě, a pokud to bude vtipné, možná se z toho stane nový hit.

 

 

Masters of the Universe: Revelation – 23. červenec

Slavný fantasy film Masters of the Universe s legendárním He-Manem se dočká animované adaptace. Netflix produkuje ambiciózní seriál, jehož trailer nás přesvědčil o tom, že bude mít s materiálem podobné ambice jako s Castlevaniou, a tedy vytvořit kvalitní příběh se super animací. Seriál bude pokračováním animovaného seriálu He-Man and the Masters of the Universe z let 1983 – 1985.

 

Děj Masters of the Universe se odehrává na magické planetě Eternia, která je spojením sci-fi a fantasy prvků. Hlavní postavou je prince Adam, který se dokáže proměnit na obrovského hrdinu jménem He-Man. Následuje boj o trůn, o moc a vlastně o všechno cenné. Trailer ti přiblíží styl animace, příběhu a postav. Pokud se ti líbila Castlevania, zřejmě si užiješ i toto.

 

 

Kingdom: Ashin of the North – 23. červenec

Doufáme, že vynikající zombie seriál z Jižní Koreje hodně lidem představovat nemusíme. Na našem webu jsme ho vychválili do nebes. S přehledem nejlepší seriálová žánrovka zobrazuje boj obyčejných lidí, ale i vlády a vojáků s armádami zombíků, kteří se objevili v zemi na počátku 17. století. Má skvělé postavy, úžasnou režii a originální zpracování zombíků.

 

Seriál dokáže být napínavý a potěší i efektními scénami soubojů. Jednoduše povinnost pro každého fanouška žánru. Ještě před 3. sérií dorazí spin-off díl o záhadné postavě z konce 2. série. Více ti však neřekneme, neboť jde o spoilery. Kdo už obě série viděl, dobře ví, na co se může těšit.

 

 

Amazon Prime 

The Tomorrow War – 2. červenec

Nejzajímavějším projektem Amazon Prime v červenci je film, který vlastně odkoupili od studia Paramount. Jde o blockbusterové sci-fi, v němž Chris Pratt bojuje s mimozemšťany z budoucnosti. Děj nám ukáže svět v roce 2021, do kterého se z ničeho nic přemístí lidé z roku 2051. Přišli se zprávou, že prohrávají boj s mimozemskou rasou, a pokud se jim nepodaří přivést lidi z minulosti, tento boj prohrají.

 

Bohužel, o ději nic víc nevíme, a tak si na odpovědi na řadu otázek musíme počkat. Kromě Chrise Pratta ve filmu uvidíme i Yvonne Strahovski či J.K. Simmonse. Podle trailerů se můžeme těšit na pořádně drahé a nablýskané akční sci-fi, které bychom si nejraději užili v kině. Tak snad film naplní svůj potenciál i na televizních obrazovkách.

 

 

Apple TV+

Ted Lasso – 23. červenec

Ted Lasso zaznamenal na Apple TV+ nečekaný úspěch. Hlavní postavu ztvárňuje Jason Sudeikis jako trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stahuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to snadno, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské?

 

Seriál má velmi sympatické postavy, zajímavý příběh s nečekaným koncem a divákovi děj velmi rychle „odsýpá“. Jeden z nejlepších projektů od Apple TV+, který opravdu stojí za to. Děj druhé série rozebírat nebudeme, protože by ti prozradil velké spoilery pro první sérii.

 

 

Disney+

Monsters at Work – 2. červenec

V pokračování již 20 let starého příběhu Příšerky s. r. o. se konečně dozvíme, jak vypadá jejich svět poté, co děti přestali strašit a začali je rozesmívat. Jejich města jsou totiž poháněna dětským pláčem. Sully a Mike však zjistili, že díky smíchu získají ještě více energie. Seriál se zaměří na nové postavy, ale Mike a Sully se budou stále objevovat, vtipkovat a usměrňovat novou generaci příšer. Ideální animák pro nové diváky, ale i pro fanoušky plné nostalgie.

 

 

Na HBO Max uvidíme nový film Stevena Soderbergha s názvem No Sudden Move, a protože Warner Bros. má stále premiéry svých novinek současně v kinech a na HBO Max, na službě bude dostupný i Space Jam 2. Podobně je to i s velkými filmy od Disney na Disney+, ale těm se budeme věnovat v kino programu. Na Neflixu samozřejmě uvidíme mnohem víc než zmíněné filmy a seriály. Kompletní seznam najdeš zde.

Upozornit na chybu. Pokud jsi našel nedostatek v článku nebo máš připomínky, dej nám vědět.
Náhledový obrázek: Netflix
NAHORU
Přidej se k těm, kteří nás podpořili. Předplať si R+ VÍCE
Sdílet
Uložit Uložené
Sdílet Sdílet článek
Dostávej nejlepší obsah mailem
Nestíháš všechno sledovat? Pošleme ti do schránky nejčtenější a nejlepší obsah.
Žádný spam. Kdykoli se můžeš z odběru odhlásit.
Posílat e-mail
Nejčtenější články
Nyní
24 hod
7 dní
30 dní
Více z tématu filmy a seriály
více článků
Sponzorované články
více článků
Další news více news
Mohlo by tě zajímat
Přejít na úvodní stránku
Dnes populární články
Vášnivý sex už v první půlhodině. Too Hot To Handle po brazilsku je jako swingers party hnaná frustrací Vášnivý sex už v první půlhodině. Too Hot To Handle po brazilsku je…
Vášnivý sex už v první půlhodině. Too Hot To Handle po brazilsku je jako swingers party hnaná frustrací Vášnivý sex už v první půlhodině. Too Hot To Handle po brazilsku je…
„Máte 30 sekund, abyste opustili kino.“ Režisér po této hlášce ve filmu zachytil, jak řezník brutálně zavraždí vlastní dceru „Máte 30 sekund, abyste opustili kino.“ Režisér po této hlášce ve…
7 míst světa, kam se už asi (nikdy) nedostaneš 7 míst světa, kam se už asi (nikdy) nedostaneš
Kia konečně ukázala zcela nový Sportage. Vypadá velkolepě, má to ale háček Kia konečně ukázala zcela nový Sportage. Vypadá velkolepě, má to ale…
Měl tři nohy a dva pohlavní orgány. Francouzská prostitutka se dvěma vagínami ho prý chtěla pro sebe Měl tři nohy a dva pohlavní orgány. Francouzská prostitutka se dvěma…
Domů
Sdílet
Diskuse
Hledat
Více
Zapni upozornění a už ti nic neunikne!

Chceš vědět, co se děje, a mít přehled? Dostávej upozornění o nejžhavějších zprávách na Refresheru.

(Příklady: Hořel Notre Dame, Zemřel Mac Miller, Trailer na Avengers)
(Příklady: Sagan skončil první, Nový zákon s vlivem na moderní lidi, Dnes nás čeká zatmění slunce)
Pokud chceš, abychom ti poslali téměř všechny novinky, vyber tuto možnost.
Zavřít