Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
20. září 2021 17:00
Čas čtení 4:32
Ondřej Jarůšek

Karlos Vémola může mluvit dál, ale potkáme se kleci! Německý Terminátor má v plánu ovládnout OKTAGON MMA (Rozhovor)

SPORT OKTAGON MMA
Uložit Uložené

Turnaj OKTAGON 28 nabídne zlatý hřeb v podobě titulové bitvy Viktor Pešta vs. Stephan Pütz. A nejen o této očekávané bitvě si s námi slavný německý bojovník promluvil.

Už za pár dní bude na vyprodaném turnaji OKTAGON 28 korunován nový král polotěžké váhy domácí organizace OKTAGON MMA. O pás šampiona se v očekávané bitvě utkají bývalý bojovník UFC Viktor Pešta s německým Terminátorem T-800 Stephanem Pützem, který je mnohými označován za jednoho z nejlepších bojovníků v Evropě. A právě s tímto německým bijcem jsme dostali příležitost si popovídat.

Doporučeno
Ondřej Novotný: Gábora Borárose obdivuju. Bere velké výzvy a chce dokázat, že to není vymyšlený bojovník (Rozhovor) Ondřej Novotný: Gábora Borárose obdivuju. Bere velké výzvy a chce dokázat, že to není vymyšlený bojovník (Rozhovor) 9. září 2021 18:11

Stephan Pütz v našem rozhovoru zhodnotil svého nadcházejícího soupeře, promluvil o přátelství s Ivanem Buchingerem a Attilou Véghem a prozradil nám také to, proč si zvolil přezdívku podle slavného vraždícího stroje. Minout jsme samozřejmě nemohli ani jeho diskutovaný zápas s českým Terminátorem Karlosem Vémolou, ke kterému by dříve či později mohlo dojít. A co domácí hvězdě zahraniční šampion několika organizací vzkázal? I to se rozhovoru dozvíš. 

Základní informace o turnaji OTKAGON 28
Kdy: Sobota 25. září 2021.
Kde: O2 universum v Praze, živě na Oktagon.tv.
Hlavní hvězdy turnaje: Viktor Pešta, Stephan Pütz, Leo Brichta, Matěj Peňáz, Petr Kníže a další.
putz vémola
Zdroj: OKTAGON MMA/se souhlasem Stephana Pütze

Na turnaji OKTAGON 28 tě čeká bitva o titul s Viktorem Peštou. V jaké jsi formě?

Cítím se úžasně, příprava proběhla velmi dobře. Do Prahy se hrozně moc těším, bude to totiž můj první zápas na česko-slovenské scéně. Mám zde však spoustu přátel, jako třeba Attila Végh nebo Ivan Buchinger, nemůžu se tedy dočkat. Vím, že MMA je u vás velice oblíbené, takže jsem rád, že toho můžu být součástí.

Bude to velká akce v zemi, kde je MMA na vzestupu.

Máš tu řadu fanoušků a pro mnohé jsi jedním z nejlepších zahraničních bojovníků, kteří kdy v organizaci OKTAGON MMA bojovali. Co na to říkáš a jak hodnotíš svého soupeře? Cítíš se jako favorit?

Pešta je ohromně zkušený a komplexní bojovník. Myslím si, že wrestling je jeho nejsilnější stránkou. Stejně jako já bojoval taky se spoustou velmi kvalitních soupeřů, s velkými jmény. Uvidíme tedy, jak se mu povede v sobotu. Já jsem na něj připravený a vím, co musím dělat, abych ho porazil.

Doporučeno
Hvězda UFC Jiří Procházka: Jdeme si pro světové prvenství, odmítnout titulový boj kvůli jiné výzvě by bylo troufalé (Rozhovor) Hvězda UFC Jiří Procházka: Jdeme si pro světové prvenství, odmítnout titulový boj kvůli jiné výzvě by bylo troufalé (Rozhovor) 31. května 2021 9:30

Mají fanoušci očekávat spíš dlouhý zápas, nebo rychlý konec?

Vždycky se samozřejmě snažím o rychlé ukončení, když se ale v zápase jako je tento potkají zápasníci takto vysoké úrovně, tak nejde výsledek předem odhadnout. V takovémto případě se může stát naprosto cokoliv.

Do klece se ale těším, rok jsem totiž neměl zápas a teď se konečně můžu znovu předvést. Bude to velká akce v zemi, kde je MMA na vzestupu. Navíc ve městě, které mám velmi rád a které jsem už mnohokrát navštívil, a před skvělými fanoušky.

Můj cíl je terminovat Peštu!

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Považuješ boj s Peštou za svůj největší zápas? Nebo kam bys jej ve své kariéře zařadil?

Mám za sebou už spoustu velkých bitev, několik let bojoval jsem například v přední ruské organizace M-1, ale souboj s Peštou je určitě jeden z největších v mé kariéře. Je to velká výzva, ale zároveň taky velká příležitost ukázat, jak jsem se jako bojovník vyvinul a posunul.

Jaké máš v OKTAGONu cíle? Pochopitelně se chceš stát šampionem polotěžké váhy, ale pomýšlíš třeba i na titul v těžké váze?

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
 • Přístup k benefitům
 • Méně reklam
 • 150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
 • Všechny možnosti předplatného Mám slevový kód
  Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
  Vyzkoušej předplatné REFRESHER+
  a čti vše bez omezení
  Přidej se k předplatitelům
  nebo Odemkni článek přes SMS
  Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 103572 a dočti tento článek.
  Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
  Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
  POSLAT SMS
  Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
  POSLAT SMS
  Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
  POSLAT SMS

  Co se dozvíš po odemknutí?

  • Co Stephan Pütz říká na trash talk Karlose Vémoly
  • Jak přišel k přezdívce T-800
  • O přátelství s Ivanem Buchingerem a Attilou Véghem
  • Jak s bojovými sporty začal
  Domů
  Sdílet
  Diskuse