Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
14. října 2021 11:45
Čas čtení 2:57
Radim Šlechta

Manželství homosexuálů podle něj povede ke konci západní civilizace. Marek Benda je údajně nominantem na ministra spravedlnosti

Manželství homosexuálů podle něj povede ke konci západní civilizace. Marek Benda je údajně nominantem na ministra spravedlnosti
Zdroj: ČTK/Vondrouš Roman
NEWS ODS
Uložit Uložené

Registrovaná partnerství by Benda zrušil. Vadí mu i rozvody.

Novou vládu budou s největší pravděpodobností stavět koalice SPOLU a PirSTAN. A novináři vycházející z informací svých zdrojů z koalic sestavili předběžný seznam osob, které by mohly obsadit jednotlivá ministerstva. Na post ministerstva spravedlnosti by mohl usednout člen ODS Marek Benda, někdejší místopředseda poslaneckého klubu Občanské demokratické strany. Spekulovaný seznam zveřejnil server Sabiny Slonkové Neovlivní.

Spekuluje se také, že by Benda mohl usednout na post předsedy poslanecké sněmovny. On sám se vyjádřil, že by chtěl, aby na tento post především kvůli případnému třetímu pokusu o sestavení vlády usedl právě člen vítězné koalice SPOLU. 

Domů
Sdílet
Diskuse