Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
Tento článek je PR zpráva společnosti Fanta.
18. května 2022 15:45
Čas čtení 0:55
Sponzorovaný obsah

Fanta představila novou, tajnou příchuť. Uhádni ji s nápovědou od youtubera Goga a vyhraj dovolenou

Fanta představila novou, tajnou příchuť. Uhádni ji s nápovědou od youtubera Goga a vyhraj dovolenou
Zdroj: Fanta
GASTRO FANTA SOUTĚŽ
Uložit Uložené

Zapoj se do tipování a jsi ve hře o exotickou dovolenou v hodnotě 150 000 Kč.

Fanta přichází s novou příchutí své malinovky. Háček je však v tom, že je tato příchuť tajná. Tipni si tajnou ingredienci a možná to budeš právě ty, kdo odhalí, co je ukryté ve flaškách a plechovkách nápoje Fanta. Nápovědy hledej u youtubera Goga, který tajemství nové Fanty zná a plní roli chuťového informátora. Hledání nové příchutě probíhá formou hry na sociálních sítích, tak se zapoj a získej šanci vyhrát dovolenou v exotické destinaci.

Fanta přichází s novinkou na českém a slovenském trhu, a to v podobě nové příchutě oblíbeného nápoje. O jakou příchuť jde, ví však jen několik vyvolených. Pokud chceš pravdu ukrytou v růžových flaškách a plechovkách odhalit, budeš se muset vydat na náročnou misi. 

pojď do toho
fanta
Zdroj: Coca-Cola

Naštěstí na tuto úlohu nebudeš sám. Pomohou ti další tajní agenti a veřejně známé osobnosti, které budou na svých sociálních sítích pod hashtagem #WhatTheFanta sdílet nápovědy napomáhající k odhalení tajné příchutě. Jedním z nich je youtuber Daniel Štrauch alias Gogo.

fanta
Zdroj: Coca-Cola

Soutěž probíhá od 2. května a poběží celý měsíc. Stačí naskenovat QR kód z obalu lahví nebo plechovek a stáhnout si aplikaci Coca-Cola. V aplikaci najdeš minihru, kde nasbíráš diamanty, které můžeš vyměnit za šanci získat drobné ceny, (například sluchátka či plážovou deku) a zároveň se zařadit do slosování o hlavní výhru v podobě voucheru na dovolenou v exotické destinaci v hodnotě 150 000 Kč. Jdeš do toho?

Stáhni appku iOS | Android
Domů
Sdílet
Diskuse