Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
15. června 2022 8:13
Čas čtení 0:49
Barbora Volfová

Netflix plánuje skutečnou Squid Game. Zaregistrovat se můžeš i ty

Netflix plánuje skutečnou Squid Game. Zaregistrovat se můžeš i ty
Zdroj: Netflix
NEWS NETFLIX SQUID GAME ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

Netflix nabírá účastníky pro reality show inspirovanou populárním seriálem Squid Game.

Společnost Netflix nabírá účastníky pro novou reality show inspirovanou populárním seriálem Squid Game. V sázce však nebude život ani smrt. Na vítěze čeká odměna 4,56 milionu dolarů. Ten však bude muset porazit 455 soutěžících z celého světa v nejrůznějších soutěžích. Informuje o tom BBC.

Doporučeno
VIDEO: Youtuber uspořádal reálnou verzi Squid Game. Vítěz si odnesl výhru téměř půl milionu dolarů VIDEO: Youtuber uspořádal reálnou verzi Squid Game. Vítěz si odnesl výhru téměř půl milionu dolarů 26. listopadu 2021 14:11
Squid Game
Zdroj: Netflix

Nová 10dílná série s názvem Squid Game: The Challenge nabídne největší jednorázovou peněžní odměnu v historii televizní reality show. „Fanoušky seriálu čeká fascinující a nepředvídatelná cesta, kdy našich 456 soutěžících ze skutečného světa proplouvá největší soutěžní sérií všech dob, plnou napětí a zvratů, s největší finanční odměnou na konci,“ uvedl Brandon Riegg, viceprezident Netflixu.

Soutěže se mohou zúčastnit anglicky mluvící lidé ve věku minimálně 21 let. Zaregistrovat se můžeš zde.

Skriptované drama Squid Game drží rekord jako nejpopulárnější netflixovský seriál všech dob s více než 1,65 miliardou hodin zhlédnutí za prvních 28 dní po premiéře v září 2021.

„Trvalo 12 let, než jsme první sérii Squid Game vdechli život. Stačilo ale jen 12 dní, než se Squid Game stala nejpopulárnějším seriálem na Netflixu,“ řekl režisér, spisovatel a výkonný producent hry Squid Game, Hwang Dong-hyuk.

Fanoušci se také mohou těšit na druhou sérii, datum zatím nebylo zveřejněno. 

Domů
Sdílet
Diskuse