Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
10. srpna 2022 18:29
Čas čtení 1:00
Tereza Patočková

Skepta se na Instagramu rozpovídal o svém zdraví. Nemoc ovlivňuje můj život, přiznal

Skepta se na Instagramu rozpovídal o svém zdraví. Nemoc ovlivňuje můj život, přiznal
Zdroj: Diesel Fragrances
NEWS RAP ZPRÁVY ZE SVĚTA
Uložit Uložené

V nedávném prohlášení 39letý britsko-nigerijský rapper prozradil, že trpí IBS a žaludečními vředy již od svých 20 let.

Rapper Skepta na Instagramu promluvil o svém boji s IBS a žaludečními vředy. Informoval o tom server Independent

Zkratkou IBS se označuje syndrom dráždivého tračníku, což je poměrně časté onemocnění, které postihuje trávicí systém. Způsobuje příznaky, jako jsou žaludeční křeče, nadýmání, průjem či zácpa. Tyto příznaky mají tendenci časem přicházet a odcházet a mohou trvat několik dní, týdnů nebo měsíců. Obvykle se jedná o celoživotní problém. V nedávném prohlášení 39letý britsko-nigerijský rapper prozradil, že trpí IBS a žaludečními vředy již od svých 20 let, nyní se rozepsal do stories na Instagramu.

Doporučeno
Die Antwoord: Adoptivní syn je obvinil ze sexuálního a psychického týrání, měl být jen „rekvizitou“ do klipů Die Antwoord: Adoptivní syn je obvinil ze sexuálního a psychického týrání, měl být jen „rekvizitou“ do klipů 7. srpna 2022 8:30

„Díky mým textům nebo od známých možná někteří z vás vědí, že od svých dvaceti let trpím IBS/žaludečními vředy,“ napsal Skepta na Instagramu. „Kromě toho, že si nedokážu udržet stálou váhu, mám deprese, ztrácím krátkodobou paměť, nemoc ovládá také moje nálady, což v důsledku ovlivňuje můj život,“ vysvětlil. 

Rapper narozený v Londýně uvedl, že už dříve podstoupil endoskopii, ale při vyšetření se nic nenašlo. „Pokud má někdo s něčím takovým zkušenosti nebo rady, rád si s ním ještě popovídám,“ uvedl.

 

„Posílám sílu všem, kteří se museli vypořádat se žaludečními problémy. Vnitřní boje, výkyvy nálad, ztrácení věcí atd. jsou normální příznaky, nenechte si zničit život a prosím, vyhledejte pomoc,“ zakončil Skepta svou zprávu. V dalším story z dnešního dne také poděkoval všem, kteří se mu svěřili se svými problémy, protože se díky tomu cítí méně sám, a uvedl, že bude na zlepšování svého zdraví pracovat.

Skeptovo IG story přichází poté, co byl na začátku tohoto roku převezen do nemocnice kvůli záhadné nemoci.

Domů
Sdílet
Diskuse