Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
7. září 2022 10:31
Čas čtení 1:10
Ilona Hobzová

Český koncert Justina Biebera se neruší, podle pořadatelů zůstává v platnosti (Aktualizováno)

Český koncert Justina Biebera se neruší, podle pořadatelů zůstává v platnosti (Aktualizováno)
Zdroj: Getty Images/Kevin Mazur/AMA2020
NEWS HUDBA JUSTIN BIEBER ZPRÁVY Z DOMOVA
Uložit Uložené

Kanadský zpěvák má v Česku vystoupit v březnu 2023.

Aktualizováno 11:50 –⁠ Zpěvák Justin Bieber se své turné Justice World Tour rozhodl kvůli psychickým problémům přerušit. Oznámil to na sociálních sítích, informaci potvrdilo Variety. Podle pořadatelů pražského koncertu a managementu Justina Biebera ale mohou čeští fanoušci zůstat v klidu. Koncert 12. března 2023 zůstává v platnosti.

Jediné oficiální vyjádření pořadatelů a managementu Justina Biebera k jeho nadcházejícímu koncertu v pražské O2 areně:
Pořadatelé pražského koncertu spolu s managementem Justina Biebera by rádi uklidnili fanoušky a vzkazují, že koncert 12. března 2023 v pražské O2 areně zůstává v současné době v plánovaném kalendáři a není důvod se domnívat, že by měl být zrušen.

Bieber: Koncerty se na mně podepsaly, potřebuji odpočívat

Bieber kvůli zdravotním problémům zrušil některé koncerty letos v červnu. Tehdy oznámil, že mu byl diagnostikován Ramsay-Huntův syndrom, kvůli kterému mu ochrnula půlka obličeje. Na koncertní pódia se sice vrátil, nyní ale oznámil další pauzu.

Doporučeno
Píseň It's Corn ovládla sociální sítě. Podívej se na výběr nejlepších videí Píseň It's Corn ovládla sociální sítě. Podívej se na výběr nejlepších videí 6. září 2022 12:00

„Poté, co jsem si odpočinul a konzultoval vše se svými lékaři, rodinou a týmem, jsem odjel do Evropy, abych pokračoval v turné. Měl jsem šest koncertů, které se na mně hodně podepsaly. O víkendu jsem vystupoval v Brazílii a dal jsem do toho všechno,“ napsal zpěvák na svůj Instagram. 

Doplnil, že když sešel z pódia, byl naprosto vyčerpaný. „Uvědomil jsem si, že mé zdraví teď musí být na prvním místě. Dám si teď od koncertování pauzu. Budu v pořádku, ale potřebuji odpočívat, aby se mi udělalo lépe,“ dodal a poděkoval fanouškům za podporu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber)

Zpěvák měl podle původního plánu v rámci turné odehrát více než devadesát koncertů na pěti kontinentech a ve dvaceti zemích. V září a říjnu měl vystoupit kromě Jižní Ameriky také v Africe a v Izraeli. V roce 2023 jsou v plánu koncerty v řadě evropských metropolí včetně Prahy. 

Domů
Sdílet
Diskuse