Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
25. listopadu 2016 18:39
Čas čtení 0:00
Jakub P.

Velké zadky Kim a Khloe Kardashian oděné v Yeezy Season 3 zdobí německý časopis

MÓDA
Uložit Uložené
Citlivý obsah
Článek může obsahovat:
  • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
  • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
  • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
mám nad 18 let (zobrazit obsah)
zpět na hlavní stránkuZpět

Na fotografiích v německém časopisu 032c vynikla krom kousků z Yeezy Season 3 zejména pozadí dvou zúčastněných Kardashianek.

Německý magazín 032c vydává pouze dvě čísla ročně a aktuálně přišel čas na to zimní. V tom se kromě jiných lidí objevují i dvě Kardashianky – Kim a Khloe. Společně předvádějí dámské kousky z Kanyeho kolekce Yeezy Season 3, ale samozřejmě to dělají dost svérázným způsobem. To se nakonec dalo očekávat. Namísto jejich oblečení tak na fotografiích vynikla zejména velká pozadí těchto dvou žen. Na jednom záběru, který byl vyfocen na Kim a Kaneyho pozemku v Calabasas, leží bok po boku v písku a na druhé fotce se zase mokré drží za ruce ve sprše. Koncept onoho focení údajně vymyslel Yeezy, který je aktuálně hospitalizován kvůli psychickým problémům. O jednotlivé fotografie se postaralo známé duo Mert Alas a Marcus Piggott, mající na kontě spolupráci s mnoha předními módními magazíny jako například Vogue. Nejnovější dílo turecko-britské dvojice si prohlédni níže a v případě, že tě pohled přesvědčil natolik, že si chceš zimní vydání 032c koupit, klikni sem.

 

Kim Kardashian and Khloé Kardashian @mertalas and @macpiggot for new winter issue of #032c. THIS IS THE LIMIT The place somewhere outside of some city. This is the dirt of that limit. The pulverized stone crushed into microprocessors. This is the face of that limit. The scaffolding that holds up a network of desire. This is the machine of that limit. A nondescript of office designing apparel for the 21st century. This is New Abu Dhabi. Since its beginning, California has been a border zone. Its landscape requires tools that deal with the edge of the known. The denim jean, suburban planning, and the personal computer were invented here. This border’s sand is the raw matter of our silicon infrastructure. As frontiers continue to shatter and contract into flattened mosaics of information, it has become more difficult to find the limit. Places like #Calabasas, an exurban sprawl located between Hollywood and Malibu, become the unlikely stage for vast ENERGY EXPERIMENTS. Calabasas is the Bethlehem of reality television and the location of @kanyewest 's Yeezy studio, an industrial space with Intel as its neighbor. The studio is a testing site for a new type of uniform, a search for the base unit of clothing. in 2016, he and Kim Kardashian West broke ground on a new Calabasas home by @axelvervoordt that remains under construction. There, they were joined by #TravisScott, #khloekardashian #AminaBlue, #YoungLord, #HafiiaMira, and #GraceBol to model the #YEEZY season 3 collection. ORDER/SUBSCRIBE 032c @ STORE.032c.COM #kimkardashian #kanyewest #helmutlanglegacy #yeezyseason

Fotka uverejnená používateľom Joerg Koch/ 032c (@032c),

Domů
Sdílet
Diskuse