Pondělí 23. 4. 2018 svátek má Vojtěch, Vojtěška

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

The Weeknd a švédský gigant H&M představili společnou kolekci oblečení

Kanadská superstar a obchodní řetězec Hennes & Mauritz pošlou do obchodů 2. března společnou kolekci Spring Icons.

3. únor 2017, 10:37

Kanadská superstar a obchodní řetězec Hennes & Mauritz pošlou do obchodů 2. března společnou kolekci Spring Icons.

O The Weekndovi jsme v posledních článcích psali zejména ve spojení s jeho vztahem se Selenou Gomez, ale je čas posunout se i na trochu jinou tematiku. Tou bude v dnešním případě oblečení. Abel rozhodně patří mezi členy hudebního průmyslu, kterým na jejich vzhledu záleží, o čemž tě přesvědčí například tento článek. Už dříve na povrch vyplavala informace ohledně toho, že by měl kanadský zpěvák spolupracovat na menší kolekci se švédským řetězcem Hennes & Mauritz, avšak detaily a vzhled jednotlivých kousků zůstávaly až dodnes v tajnosti. Kompetentní však konečně zveřejnili všechny potřebné informace a také pár fotografií, tak se na ně pojďme podívat.

 

 

Kolekce The Weeknda a H&M bude zařazena do kategorie Selected By, do které před ním přispěl například David Beckham, a dostala název Spring Icons. Předpokládáme, že za přijatelné ceny v ní najdeme kousky od kalhot přes bundy a kabáty až po košile. Některé věci mají na sobě i Abelovo XO logo, a tak můžeme očekávat, že počet naoko fanoušků kanadského umělce v Česku a na Slovensku po releasu rapidně vzroste. Do obchodů po celém světě kolekce doputuje od 2. března.

 

The Weeknd a švédský gigant H&M představili společnou kolekci oblečeníThe Weeknd a švédský gigant H&M představili společnou kolekci oblečeníThe Weeknd a švédský gigant H&M představili společnou kolekci oblečeníThe Weeknd a švédský gigant H&M představili společnou kolekci oblečeníThe Weeknd a švédský gigant H&M představili společnou kolekci oblečeníThe Weeknd a švédský gigant H&M představili společnou kolekci oblečeníThe Weeknd a švédský gigant H&M představili společnou kolekci oblečeníThe Weeknd a švédský gigant H&M představili společnou kolekci oblečeníThe Weeknd a švédský gigant H&M představili společnou kolekci oblečení

Zdroj: hypebeast.comFoto: H&M Tagy: the weeknd, xo, Hennes & Mauritz
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
teri121223. listopad 2017, 23:17

Je to super, díky <a href="http://www.kusta.cz/"></a>

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější