Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Nicholas Alan Cope / The Pale Emperor

Justin Bieber je obyčejný kus hovna. Marilyn Manson prozradil detaily nepříliš vydařeného setkání se slavným zpěvákem

Manson nešetřil ostrými slovy, která však byla s největší pravděpodobností opodstatněná.

15. září 2017, 16:42

Manson nešetřil ostrými slovy, která však byla s největší pravděpodobností opodstatněná.

Už v minulém roce se mezi největšími popovými a hiphopovými hvězdami roztrhl pytel s tričky rockových a hardcorových skupin. Jedním z těch nejfrekventovanějších se stala tvář frontmana americké metalové skupiny se stejným názvem, Marilyna Mansona. Trička s jeho podobiznou si tehdy nejvíce oblíbil zpěvák Justin Bieber, pro kterého se staly součástí uniformy k zastávkám největší koncertní šňůry minulého roku,  Purpose Tour. Trička od Fear of God, které celou kolekci zastřešovalo a dostalo právo použít Mansonovu tvář na jejich produktech, se prodávaly během probíhající tour za neuvěřitelných 190 dolarů. Po tomto kroku a několika společných fotografiích to vypadalo na docela vydařenou spolupráci. Ale právě ze záležitostí těchto dvou pánů vzešla v posledním rozhovoru Marilyna Mansona pro Consequence of Sound zajímavá, ještě nikdy nezveřejněná fakta.

 

Justin Bieber je obyčejný kus hovna. Marilyn Manson prozradil detaily nepříliš vydařeného setkání se slavným zpěvákem

 

 

Podle slov metalového zpěváka se jejich první setkání okamžitě neslo v nepříliš uctivém směru, kdy měl k němu mladý zpěvák přistoupit v zmíněném tričku s jeho podobiznou a po krátkém úvodním rozhovoru ho šokoval větou: „Díky mně jsi zase relevantní.“ Marilyn Manson však zachoval klid a s umělcem se dohodl na společném vystoupení s jeho hitem The Beautiful People, které se mělo konat druhý den, ale Manson už od začátku neměl v plánu se na zvukové zkoušce ukázat. Dále nazval Biebera „obyčejným kusem hovna, protože měl tu drzost mu něco takového říct.

 

 

Marilyn Manson však absolutně nemá problém podpořit mladé umělce. Ve stejném rozhovoru vyzvedl nové album a styl Lil Uzi Verta, který se netají tím, že je jeho obrovským fanouškem. Rozpovídal se o tom, jak se mu líbí Uziho nejnovější album Luv is Rage 2 ve srovnání s předešlými počiny, na kterých však vždy cítil jeho potenciál. „Jako další chce udělat rockové album a já bych byl rád, kdyby se to stalo, protože si myslím, že může vytvořit něco zcela nového,“ dodává slavný zpěvák na závěr.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa 16 (@liluzivert),

 

Lil Uziho album Luv is Rage 2 se okamžitě vyšplhalo na nejvyšší příčku v žebříčku Billboard 200, který týdně dokumentuje umístění 200 nejlépe prodávaných hudebních nosičů na území Spojených států amerických. Na albu se nachází i jeho největší a nejdůležitější hit dosavadní kariéry XO Tour Llif3. Nejnovějšího alba Marilyna Mansona se dočkáme již za několik dní, přesněji 6. října. Jednou ze zastávek doprovodné tour je také Praha nebo Vídeň.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
Niekto15. září 2017, 17:26

Nedostali právo na Manson tričká. Manson ich predáva za ~$19 a jediný rozdiel je že Biebera verzia má napísané JB a stojí ~10x viac. Manson sa posťažoval a nakoniec všetky zisky išli k nemu. Veľa vecí takisto chýba ktoré by dodali viac kontextu. Žurnalistika za 0 bodov.

5 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější