Pátek 20. 4. 2018 svátek má Marcela

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: pexels.com

Japonský otec rozdrtil přítele své dcery ve videohře a oznámil mu, že si ji nezaslouží

Seznámení přítele dcery s jejími rodiči skončilo rvačkou – virtuální. Vítězství slavil otec.

15. prosinec 2017, 19:20
15. prosinec 2017, 19:20

Seznámení přítele dcery s jejími rodiči skončilo rvačkou – virtuální. Vítězství slavil otec.

Jiný kraj, jiný mrav, praví známé české přísloví, jak se ale zdá, pro Japonsko to platí dvojnásob. Nebo alespoň pro jednu ze zdejších rodin. Když se totiž před nedávnem mladá studentka rozhodla poprvé představit rodičům svého vyvoleného, její otec si řekl, že se této nesnadné a napjaté situace zhostí poněkud neotřelým způsobem. A na to, co se dělo potom, zřejmě ani jeden ze zúčastněných jen tak nezapomene

 

Muž celý průběh seznamování komentoval prostřednictvím svého twitterového účtu, a jak během večera zjistil, s přítelem své dcery má jednu společnou zálibu – videohry. Otec této příležitosti proto okamžitě využil a hocha vyzval na nelítostný souboj v několika různých bojovkách, a to včetně letité série Guilty Gear.

 

„Tak on si myslí, že mě dokáže porazit? Dostane tvrdou lekci. Právě se schovávám v koupelně, ale ukážu mu, zač je toho loket. A mimochodem, hráči, kteří používají postavu Slayera, jsou s*áči, to mu jen tak neprojde,“ napsal na Twitter otec, který jasně ukázal, že soutěživost v krvi mu rozhodně nechybí.

 

Ilustrační obrázek

Japonský otec rozdrtil přítele své dcery ve videohře a oznámil mu, že si ji nezaslouží

 

Dohoda zněla jasně – vítězem je ten, kdo jako první získá 10 bodů. A jak se ukázalo, otcova předchozí ostrá slova nebyla pouhým prázdným naparováním. Mladíka totiž jednoznačně převálcoval a mohl tak slavit zasloužené vítězství. „10:6!!!!!!!!!! Skončili jsme!!!!!!!!!!!! Šmitec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,“ neskrýval své nadšení. „Guilty Gear hraju už od prvního dílu (ten vyšel v roce 1998, pozn. red.). Nepřichází v úvahu, aby mě porazil nějaký středoškolák,“ dodal s tím, že takový amatér si jeho dceru rozhodně nezaslouží.

 

Tím to ale neskončilo. Otec totiž ve svém zápalu trochu přetáhl strunu a kromě slavení si postěžoval, že mu nikdo nepřipravil nic k jídlu. Po takovém výkonu člověku přeci jen vyhládne. To už ale očividně bylo pro zbytek rodiny příliš, a tak hlavu rodiny poslali pryč„Vykopli mě z domu, půjdu si koupit cigarety a rýžové koule,“ napsal.

 

Sladkou chuť z výhry si však nenechal zkazit a pokračoval v tweetech na adresu dceřina poraženého přítele. „V naší rodině umí všichni hrát Guilty Gear Xrd R2 líp než já, a ten cucák s mlíkem na bradě nedokáže porazit ani mě. Měl by mít zakázáno překročit práh našeho domu,“ uvedl. 

 

Nakonec mu však rodina jeho předchozí chování prominula. „Konečně mě pustili zpátky dovnitř. Nikde ale stále žádná večeře,“ napsal na závěr. Nasytit se tak mohl alespoň příjemným pocitem z vítězství a chvilkou slávy, jeho tweety totiž na sebe rychle upoutaly nemalou pozornost a o celém příběhu, který jako kdyby vypadl z nějakého rodinného sitcomu, se začalo psát na řadě zahraničních webů. A kdoví, třeba otce dceřin přítel ještě vyzve na odvetný zápas.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse2 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
2 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
wetFart18. prosinec 2017, 8:19

Borec :D

0 Odpovědět · Nahlásit
avatar
MASTERMIND16. prosinec 2017, 11:08

spravny chlapik!

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější