Neděle 22. 4. 2018 svátek má Evženie

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
zdroj: Pixabay

Radši bych se zabil, než být s Virgilem Ablohem na opuštěném ostrově, tvrdí Karl Lagerfeld

Návrhář se odjakživa řídil heslem „co na srdci, to na jazyku“.

14. duben 2018, 11:53
14. duben 2018, 11:53

Návrhář se odjakživa řídil heslem „co na srdci, to na jazyku“.

Návrhář Karl Lagerfeld si nikdy nebral servítky. Opětovně to potvrdil i v novém rozhovoru pro časopis Numéro Magazine, kde se odvážně vyjádřil na účet změn ve společnosti, ale schytali to i kolegové z branže. Karl nedávno otevřel v New Yorku svou novou prodejnu, a proto se mu kontroverzní rozhovor určitě hodil.,

 

Lagerfeld mnoho lidí zarazil svými názory na kampaň #MeToo. Nejdříve zkritizoval hvězdičky, které si až po 20 letech vzpomněly na to, jak je známí lidé v showbyznysu obtěžovali, přičemž se opíral i o fakt, že ke svým tvrzením nemají žádné důkazy. Nelíbí se mu ani nutnost zeptat se modela či modelky před focením na to, jestli je ochoten pózovat a zda mu vše vyhovuje.

 


 

Lagerfeld v tom vidí omezování práce návrháře. Nesnáší mužské modely, protože se s nimi prý nedá normálně pracovat, a proto se výrazněji zaměřuje na ženskou módu. Mužům v modelingu dokonce vzkázal, aby se šli přihlásit do ženského kláštera, pokud se jim nelíbí potahování kalhot podle představ návrháře.

 

Co se týče kolegů z designérské branže, Lagerfeld si nejdříve zavtipkoval na účet dvou zesnulých. Pierre Bergé a Azzedine Alaia byli podle něj jeho největšími nepřáteli, a to kvůli jeho přístupu k práci. Nikdy si prý nestěžuje na extrémní pracovní nasazení a zodpovědnost.

 

Na závěr urazil i Jonathana Andersona a Virgila Abloha. Dostal otázku, kterého ze tří designérů Jacquemuse, Abloha nebo Andersona by si vzal jako parťáka na opuštěný ostrov. Zatímco Jacquemusovi pochválil osobnost, o všech třech řekl, že by se raději zabil, než by měl s kýmkoliv z nich žít na opuštěném ostrově.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější