Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Sobota 24. 8. 2019 svátek má Bartoloměj

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.
Sport
1
Adam Novosad
2. prosinec 2018, 13:26

Výraz tváře Wildera poté, co se Fury zvedl ze země i přes tvrdý knockdown, mluví za vše

Americký boxer nemohl uvěřit vlastním očím.

Adam Novosad
2. prosinec 2018, 13:26
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
1
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.

Čeští fanoušci si dnes ráno museli přivstat, pokud chtěli vidět souboj mezi Deontayem Wilderem a Tysonem Furym. Britský Gypsy King se po dvou letech vrátil zpět do ringu, v minulosti měl přitom problémy s kokainem, mentálním stavem i nadváhou, ovšem všechny v Los Angeles překvapil.

 

Ukázal parádní kondičku, výbornou boxerskou strategii, a kdyby měli o výherci rozhodovat jen fanoušci, Wilder by v žádném případě s Furym neremizoval.

 

Neuvěřitelný moment se odehrál v úplně posledním, dvanáctém kole zápasu. Wilder je známý svým dynamitových úderem. Pravým a levým hákem Furyho překvapil a po tvrdé ráně Brit spadl na zem.

 


 

Rozhodčí mohl zápas v sekundě ukončit, protože Fury vypadal, že je v bezvědomí, ale vteřinu před koncem odpočítávání v sobě nabral druhý dech a naráz vyskočil na nohy. Rozhodčímu potvrdil, že může pokračovat, a Wilder jen nevěřícně kroutil hlavou.

 

Deontay měl před utkáním úžasnou bilanci 40 zápasů a 39 knokautů. V dvanáctém kole si zřejmě myslel, že zápas ukončil ve velkém stylu a zaokrouhlil počet knokautů na 40, jenže Fury mu radost překazil. Po knockdownu se nejenže postavil, ale byl Wilderovi v otřeseném stavu schopen dvě minuty vzdorovat a ještě ho i udeřit.

 

Britský boxer se během celého zápasu parádně bavil. V jednu chvíli si skryl ruce za záda, aby Wildera vyprovokoval, což se mu vícekrát podařilo, protože Američan dostal od Furyho pořádné údery, vždyť obličej by mu jinak nenapuchl. Co říkáš na výslednou remízu?

 


 


 


Ohodnoť článek
5
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
Jako neregistrovaný jsi tento měsíc přečetl už 1/40 článků. Přihlas se pro neomezený přístup. Jako neregistrovaný jsi přečetl už 1/40 článků za měsíc. PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT PŘIHLÁSIT
Nejčtenější