Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
9. května 2019 v 14:24
Čas čtení 0:00
Roman Kulich

„Stále máte zájem o Galaxy Fold?“, ptá se Samsung v nejnovějším e-mailu zákazníků

TECH SAMSUNG
Uložit Uložené

Příběh o problému Galaxy Fold stále nekončí.

Představení revolučního mobilního telefonu Galaxy Fold od společnosti Samsung na začátku letošního roku sklidilo velké ovace a přineslo to nový pohled na technologie a budoucnost mobilních telefonů. Zkrátka se jednalo o něco, co tu doposud nebylo.

Minulý měsíc se však první kousky tohoto telefonu dostaly mezi technologické recenzenty a youtubery. Bohužel následovala vlna kritiky v podobě zpracování displeje, problémů s fólií a hlavně se objevovaly četné problémy s displejem, který nefungoval tak, jak by měl.

Místo revoluce tedy Samsung zažívá spíše jedny z nejhorších časů. Všechny kousky byly od recenzentů vyzvednuty zpět na středisko společnosti, bylo odloženo oficiální datum vydání a nyní fanoušci musí čekat, než se Samsung s tímto problémem popere.

Nyní dokonce poslal slíbený e-mail těm, kteří si Galaxy Fold předobjednali, a že jich nebylo v málo.

V něm stojí, že společnost stále pracuje na vyladění telefonu a není schopna říct, kdy se mohou uživatelé telefonu dočkat. Zároveň chápou rozhořčení těch, kteří si zařízení již předobjednali, a proto jim v e-mailu také dorazilo tlačítko, na které mohou kliknout v případě, že chtějí stále čekat na svojí předobjednávku.

Doporučeno
Vyměň svůj starý telefon za nový smartphone a získej bonus až 3 000 Kč. Samsung má speciální akci, zde jsou podmínky | NÁVOD Vyměň svůj starý telefon za nový smartphone a získej bonus až 3 000 Kč. Samsung má speciální akci, zde jsou podmínky | NÁVOD 9. července 2024 v 11:30

V opačném případě bude jejich předobjednávka automaticky zrušena ke dni 31. 5., pokud se jim samozřejmě do té doby nepodaří problém vyřešit a telefony úspěšně expedovat.

Domů
Sdílet
Diskuse