Přepnout do nočního režimu
Přepnout do denního režimu
Čtvrtek 12. 12. 2019 svátek má Simona

hledej na refresheru

Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Musíš být přihlášený/á, abys mohl/a uložit článek.
Nepodarilo sa uložiť zmeny. Skús sa nanovo prihlásiť a zopakovat akciu.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
4
Uložit na později.
Uložený článek najdeš v nabídce uživatele.
Hudba - Zahraniční
4
Adam Novosad
18. červen 2019, 14:14

Taylor Swift se v novém klipu rázně postavila za LGBTI komunitu. Na pomoc si zavolala mnoho celebrit

V klipu nemohla chybět ani Ellen DeGeneres.

Adam Novosad
18. červen 2019, 14:14

 

Taylor Swift kdysi veřejně neprezentovala své politické názory, ale za poslední dva roky se situace skrz vývoj na americké politické scéně změnila. Nejnověji svou novou tvář představila ve videoklipu ke skladbě You Need to Calm Down. Taylor si do videa pozvala množství známých tváří, aby společnými silami propagovaly základní myšlenky porozumění a rovnosti.

 

Swift na konci skladby žádá, aby fanoušci zašli na Change.org a podepsali petici o podpoře legislativního návrhu Equality Act. Pokud ho americký senát schválí, nová legislativa bude zakazovat jakoukoli diskriminaci na základě sexuální orientace a rodu. „Ukažme naši hrdost žádostí o to, aby na národní úrovni naše zákony skutečně zacházely s každým občanem stejně,“ zní motto, které diváci najdou na konci videa.

 

Ve videoklipu se přitom kromě mnoha divokých outfitů samotné Taylor Swift objevily tváře, které znáš z televizních obrazovek a patří do LGBTI komunity. Zahrát si přišli Ellen DeGeneres, RuPaul, Adam Lambert, Billy Porter či Jesse Tyler Ferguson. Video dokonce zachycuje i smutný obraz části dnešní společnosti, která investuje svůj čas do protestování a pochodování s anti-LGBTI plakáty a nápisy.

Foto: Taylor Swift Tagy: taylor swift
Ohodnoť článek
5
Sdílej článek
Hodnocení tohoto článku je dostupné jen s aktivním předplatným REFRESHER+.
Předplatit
Zrušit
Při hodnocení článku nastala chyba. Zkus se nově přihlásit a znovu ohodnotit článek.

V případě že problémy přetrvávají, kontaktuj prosím administrátora.
OK
News
19:35
1 400 metrů čtverečních a 3 podlaží v historické budově. Praha odkrývá další poklad 1 400 metrů čtverečních a 3 podlaží v historické budově. Praha odkrývá další poklad.
18:53
Rusku hoří jeho jediná letadlová loď. Zřejmě ji podpálili svářeči Rusku hoří jeho jediná letadlová loď. Zřejmě ji podpálili svářeči.
18:05
Donald Trump se opět naváží do Grety Thunberg, prý má zapracovat na zvládání hněvu. Aktivistka trefně zareagovala Donald Trump se opět naváží do Grety Thunberg, prý má zapracovat na zvládání hněvu. Aktivistka trefně zareagovala.
15:23
Nový Zéland bude potřebovat 120 metrů čtverečních kůže. Důvodem jsou transplantace v případě zraněných po výbuchu sopky White Island.
Nejčtenější