Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
4. října 2019 11:29
Čas čtení 0:00
Adam Smeták

Režisér Lidské stonožky je zpět s filmem, v němž ženy masturbují nad umírajícím člověkem

Režisér Lidské stonožky je zpět s filmem, v němž ženy masturbují nad umírajícím člověkem
Zdroj: Tom Six Entertainment
FILMY A SERIÁLY
Uložit Uložené

Tom Six, zdá se, dostojí snímkem The Onania Club, své pověsti.

Tom Six, režisér Lidské stonožky, se tři roky po premiéře svého posledního filmu vrací na scénu. Už dříve sliboval, že jeho další dílo bude nelidským a nejodpornějším zážitkem, kterého se divákům v kinosálech dostane. A zatím to vypadá, že hodlá své slovo dodržet.

V prvním plnohodnotném traileru představuje spolek The Onania Club, který sdružuje ženy prahnoucí po lidském neštěstí. Tragédie, smrt a chudoba je vzrušují a nad záběry lidského utrpení společně masturbují.

Podle oficiálního popisu se bude děj točit kolem mladé Hanny, která se dostane do popisovaného kruhu žen v Los Angeles. Díky svému členství se dostane do styku s větším kvantem lidské mizérie, než by si kdy mohla přát, ale v průběhu toho přijde o všechno, co jí bylo drahé.

Režisér Tom Six dále doplnil, že hlavním tématem snímku je Schadenfreude, tedy touha po neštěstí druhých. Zároveň prý půjde o „sociální komentář k rostoucí politické korektnosti privilegovaného západního světa a jeho pokrytectví“. Ve filmu budou zobrazeny ženy jako silné, sebevědomé a nezávislé postavy a muži jako slaboši.

 

Herecké obsazení bude sestávat z Jessicy Morris, Darcy DeMoss, Deborah Twiss, Karen Strassman, Flo Lawrence a Ada van Kempena. Film je již dokončen a v listopadu bude nabídnut na filmovém festivalu American Film Market distributorům.

Domů
Sdílet
Diskuse