Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. července 2020 v 11:20
Čas čtení 0:53
Viktor Kniš

Arogantní sociopat a lhář, který podváděl při zkouškách na vysokou školu. O Trumpovi napsala knihu jeho neteř – psycholožka

NEWS
Uložit Uložené

Donald Trump je kontroverzním americkým prezidentem, který od svého nástupu do funkce polarizuje společnost i mimo Spojené státy. Co o něm řekla odbornice a zároveň blízká členka rodiny?

Psycholožka Mary Trump je neteří jednoho z nejmocnějších mužů na planetě. Z titulu své práce napsala knihu, ve které podrobně popisuje mentální svět svého strýce – Donalda Trumpa.

Chvíli se rodina prezidenta snažila vydání knihy blokovat, to se jí ale nepodařilo. CNN (a další americká média) nyní před celým světem citují několik zajímavostí z knihy, která je těsně před oficiálním vydáním. To by mělo přijít v druhé polovině července.

Doporučeno
Šest lidí z týmu Donalda Trumpa má koronavirus. Americký prezident má ale ještě jeden větší problém Šest lidí z týmu Donalda Trumpa má koronavirus. Americký prezident má ale ještě jeden větší problém 21. června 2020 v 12:29

Slaboch s křehkým egem

Kniha dostala příznačný název, který v českém překladu zní Příliš mnoho a nikdy dost: Jak moje rodina stvořila nejnebezpečnějšího muže světa.

Přidej se do klubu REFRESHER+
Základní
125 Kč
Účtuje se jednou za 4 týdny
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Méně reklam
150 kreditů každé 4 týdny na nákup benefitů
Roční
1 250 Kč
Účtuje se jednou za rok
Přístup k prémiovým článkům
Přístup k benefitům
Úplně bez reklam
2 000 kreditů ihned na nákup benefitů
Sdílení článků kámošům a kámoškám
Všechny možnosti předplatnéhoMám slevový kód
Dokončením souhlasím s pravidly a podmínkami portálu Refresher.
Domů
Sdílet
Diskuse