Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
29. ledna 2021 16:19
Čas čtení 0:44
Tereza Šnajdrová

Rektor Zima z Karlovy univerzity je hospitalizován i se svým zástupcem s koronavirem

NEWS KORONAVIRUS
Uložit Uložené

Historik Jan Royt, který rektora Univerzity Karlovy zastupoval, taktéž onemocněl koronavirem.

Je tomu jenom pár týdnů zpět, co se koronavirem nakazil rektor Univerzity Karlovy Tomáš Zima. V době jeho nepřítomnosti ho zastupoval historik Jan Royt, který podle posledních informací zveřejněných na Facebooku pražského arcibiskupa kardinála Dominika Duky taktéž onemocněl koronavirem a musel být hospitalizován.

Doporučeno
Blatný: Opatření přijatá po Vánocích přestávají fungovat, polní nemocnici zbouráme Blatný: Opatření přijatá po Vánocích přestávají fungovat, polní nemocnici zbouráme 29. ledna 2021 15:04

V této nelehké době bych chtěl jako velký kancléř Katolické teologické fakulty vyzvat, abyste v modlitbách vzpomenuli na Karlovu univerzitu, první středoevropskou univerzitu v našem regionu, zvláště pak na její vedení - rektora Zimu a prorektora Royta, kteří v těchto dnes svádějí nelehký souboj s virovým onemocněním COVID-19,“ napsal kardinál Dominik Duka.

Domů
Sdílet
Diskuse