Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
8. října 2021 10:26
Čas čtení 0:58
Tereza Šnajdrová

VIDEO: Ekoaktivistka narušila přehlídku Louis Vuitton na pařížském Fashion Weeku. Vyvést ji musela ochranka

VIDEO: Ekoaktivistka narušila přehlídku Louis Vuitton na pařížském Fashion Weeku. Vyvést ji musela ochranka
Zdroj: Extinction Rebellion/propagační materiál/volně k užití
NEWS EXTINCTION REBELLION KLIMATICKÁ ZMĚNA
Uložit Uložené

Hnutí Extinction Rebellion varuje, že to není naposledy, co aktivisté bojující za lepší stav naší planety narušují Fashion Week.

Možná si vzpomeneš na rok 2020, kdy jarní přehlídku módního domu Dior narušil protestující se žlutým bannerem nesoucím nápis: „Všichni jsme oběti módy.“ Scénář se nyní opakuje. 

Hnutí Extinction Rebellion si tentokrát za cíl vybralo přehlídku Louis Vuitton, která uzavírala pařížský Fashion Week a do akce opět pustilo své lidi. Jedna dívka s transparentem Nadměrná spotřeba = Zánik narušila show a další lidé venku chodili v plynových maskách, informuje The New York Times.

Doporučeno
Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od Burberry, Gucci kabelky nebo kašmírové svetry za pár korun Toto jsou nejlepší second handy v Praze. Najdeš v nich kousky od Burberry, Gucci kabelky nebo kašmírové svetry za pár korun 7. října 2021 11:30
Domů
Sdílet
Diskuse