Zpravodajský portál pro moderní generaci, která se zajímá o aktuální dění.
Zajímá tě aktuální dění? Zprávy z domova i ze světa najdeš na zpravodajském webu. Čti reportáže, rozhovory i komentáře z různých oblastí. Sleduj Refresher News, pokud chceš být v obraze.
Kliknutím na tlačítko tě přesměrujeme na news.refresher.cz
10. dubna 2022 12:30
Čas čtení 7:26
Tímea Krauszová

Česká firma prodává erotické pomůcky ze skla a kamene do celého světa. Yoni vajíčka dělat nechceme, věříme vědě, říká majitelka

Česká firma prodává erotické pomůcky ze skla a kamene do celého světa. Yoni vajíčka dělat nechceme, věříme vědě, říká majitelka
Zdroj: Refresher/Matyáš Antala
ZAJÍMAVOSTI
Uložit Uložené
Citlivý obsah
Článek může obsahovat:
  • produkty a služby určené pro osoby starší 18 let
  • sex, nahotu a jiný nevhodný obsah
  • násilí, krev nebo obsah nevhodný pro citlivé povahy
mám nad 18 let
a chci zobrazit obsah
zpět na hlavní stránkuZpět

V jejich nabídce vibrační pomůcky nenajdeš. Skla se podle Adély Stoulilové nemusíš bát, je bezpečnější než různé minerály nebo nekvalitní plast.

„Vibrátory nepracují s celkovou ženskou anatomií rozkoše. To je jeden z důvodů, proč děláme nevibrační pomůcky,“ říká Adéla Stoulilová, spoluzakladatelka značky prémiových sexuálních pomůcek ONNA Lifestyle. S Adélou jsme se setkaly v Praze, a kromě toho, že nám ukázala některé své produkty, jsme si povídaly o podnikání v průmyslu se sexuálními hračkami, o tom, kam se vyvíjí lidská sexualita a také o významu mechanické masturbace pro celkovou sexuální pohodu.

Navzdory tomu, jaké oblibě se v poslední době těší různé klitorální stimulátory a vibrační pomůcky, které „garantují orgasmus“ každé ženě, Stoulilová nechystá rozšířit své portfolio. „Já vím, že bych na tom vydělala. Ale je to proti všemu, co ONNA reprezentuje,“ říká.

ONNA Lifestyle, prémiové erotické pomôcky
Zdroj: Refresher/Matyáš Antala

O sexu, klitorisu nebo orgasmech mluví bez ostychu a s respektem i v rušném pražském coworkingu. Na rozhovor s sebou přinesla několik produktů, které o sebe tvrdě při vybalování narážely. Přestože byly ze skla, nebyly křehké a Stoulilová říká, že skla se není třeba bát. Paradoxně je bezpečnější než minerální kameny či krystaly, které jsou v poslední době in.

Pro Refresher prozradila, jaké byly začátky podnikání, ale také vysvětluje, jak si vybírat bezpečné erotické hračky a jak vnímá posun v tomto průmyslu směrem k sex tech až VR možnostem prožívání sexu. O lidské sexualitě a o sexu mluvíme v Refresheru bez studu a s respektem. Pro více takového obsahu sleduj tuto sekci.

Stará dobrá mechanika

Stimulátory, vibrátory, pulsující pomůcky. Nabídka sexuálních hraček je stále širší. Přestože jsou produkty ONNA na první pohled jednoduché, právě v tom nás překvapily. Jdou proti trendům posledních let: nepřipojíš si je k aplikaci a nevyvrcholíš s nimi do minuty.

„My jsme od začátku věděli, že nechceme dělat vibrační pomůcky. Samozřejmě, že vibrátory neničí doslova nervy či nervová zakončení, ale problém vidíme spíše v té psychologické stránce,“ říká Adéla Stoulilová, majitelka značky. Jistý čas se totiž ve světě erotických pomůcek mluvilo o tom, zda mají vibrátory potenciál tělo „zkazit“ a vést ke znecitlivění nervů.

Vyzkoušej předplatné
za 9
a čti vše bez omezení
Přidej se k předplatitelům
nebo Odemkni článek přes SMS
Pošli SMS na 90211 s textem CLANEK 110540 a dočti tento článek.
Cena SMS za otevření článků je 89 Kč s DPH. Jak to funguje?
Dočti článek do konce za SMS v hodnotě 89 Kč. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti články bez omezení celý měsíc – předplatné jen za 36 Kč navíc v porovnaní s jedním článkem. Jak to funguje?
POSLAT SMS
Čti bez omezení celý měsíc. Stačí poslat SMS (za 125 Kč). Jak to funguje?
POSLAT SMS

Co se dozvíš po odemčení?

  • Proč spoluzakladatelka ONNA Lifestyle nechce prodávat vibrační pomůcky, ačkoli jsou v módě.
  • V čem je dildo pro prožívání ženské rozkoše výhodné.
  • Proč jsou produkty vyrobeny ze skla a kamene a na které materiály si musíš dávat pozor, protože u nich hrozí zranění nebo infekce.
  • Kolik ručně vyráběné skleněné pomůcky stojí.
Domů
Sdílet
Diskuse