Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

My Dear fotí novou kolekci v Rakousku. Buďte první, kdo ji uvidí!

Podívej se na exkluzivní záběry na Snapchatu a Instagram Stories českého Jägermeisteru.

12. prosinec 2016, 19:50
12. prosinec 2016, 19:50

Podívej se na exkluzivní záběry na Snapchatu a Instagram Stories českého Jägermeisteru.

Limitovaná kolekce streetového oblečení My Dear bude dostupná ještě do konce tohoto roku. Název i designy jsou zatím tajné, ale vy můžete být první, kdo je uvidí. Zbyněk Štandera a jeho crew vyrazila nafotit kolekci do Rakouska, odkud postují nejnovější záběry na Snapchat a Instagram Stories českého Jägermeisteru.

 

Kolekce je kompletně šitá v Česku v Karlových Varech. Součástí jsou i zimní bundy, kabáty nebo kalhoty, což předznamenává trend, v rámci nějž se My Dear již nesoustředí pouze na design potisků, ale především na originální střihy a prémiové materiály. „Vyzdvihl bych třeba kabát z nehořlavého sametu, k němuž si majitel může pořídit nový zapalovač vyrobený z betonu,“ říká Zbyněk Štandera.

 

My Dear fotí novou kolekci v Rakousku. Buďte první, kdo ji uvidí!

 

Kolekce obsahuje třináct různých věcí, přičemž od každé se bude šít nanejvýš patnáct kusů. Díky tomu téměř nehrozí, že by se dva majitelé stejných modelů potkali v jednom baru. „Nebude to moderna, v níž všichni jedou, vracíme se v čase a budeme retro,“ prozrazuje Zbyněk. Pamětníci nejspíš nadskočí při zjištění, že se v rámci kolekce do Česka vracejí např. kožené ledvinky, které byly symbolem přelomu 80. a 90. let. Všechny modely kolekce budou laděné do kombinací barev bordeaux, lahvově zelené a černé.

 

Velkou novinkou u pardubické značky je zapojení stylisty Marka Volfa, s nímž Zbyněk poslední čtyři měsíce strávil hledáním nových látek a vhodných materiálů. Pokud už hledáte šperhák na vypáčení kasy, měli byste vědět, že trika budou stát do 750 Kč, mikiny do tří tisíc a zimní bundy do pěti.

 

My Dear fotí novou kolekci v Rakousku. Buďte první, kdo ji uvidí!

 

Pokud jste zvědaví, jak budou nové kousky vypadat, sledujte fotografickou road tour party My Dear na Snapchatu a Instagram Stories. Na obou sítích najdeš účet pod jménem jagermeistercz.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější