Čtvrtek 26. 4. 2018 svátek má Oto

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Na koncert legendárního The Gamea tě zve i Sergei Barracuda, Pastor nebo Marpo

Už za dva dny, tedy 17. 12., bude pražské SaSaZu hostit vystoupení atraktivního zahraničního interpreta, které si nemůžeš nechat ujít.

15. prosinec 2016, 13:59
15. prosinec 2016, 13:59

Už za dva dny, tedy 17. 12., bude pražské SaSaZu hostit vystoupení atraktivního zahraničního interpreta, které si nemůžeš nechat ujít.

Pořádná tečka na závěr roku. Americký raper z Los Angeles, The Game to má totiž pravděpodobně již nyní namířeno přímo do České republiky i s celým live bandem. Už 17. 12. se totiž můžeš těšit v pražském SaSaZu na jeho velké vystoupení, během něhož zazní nejen nové hity, ale i stará klasika. No a podobný interpret vyžaduje i atraktivní domácích předskokany, kteří by však dokázali velký prostor vyprodat i samostatně. Před The Gamem tedy uvidíme kluky z AK – Sergeie Barracudu a Pastora a také Marpa s Trouble Gangem. Celou akci nám přináší label Mafia Records, který při této příležitosti zároveň oslaví již své 8. narozeniny. Důležité však je, že v prodeji je posledních několik desítek lístků, a tak si doporučujeme s jejich koupí na poslední chvíli pospíšit. Najdeš je například na ticketportal.cz. No a teď už samotné pozvánky od AK a Marpa.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Nejčtenější