Úterý 24. 4. 2018 svátek má Jiří

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Legendární Nokia 3310 se vrací! Nesmrtelný telefon v novém kabátě představí už tento měsíc

Pokoří opět rekordní prodeje?

14. únor 2017, 16:06

Pokoří opět rekordní prodeje?

Dnešek jednoznačně nebude patřit žádné novince týkající se nadcházejícího iPhonu či Galaxy S8. Technologický svět doslova šokovala zpráva o plánech téměř zapomenutého výrobce telefonů a smartphonů z Finska. Řeč je přirozeně o Nokii, respektive jejích nových, zatím nepředstavených zařízeních, které si odbudou premiéru už brzy, přesněji během Mobile World Congress 2017. Tato konference se každoroční koná v Barceloně a jejím typickým znakem je odhalování novinek z dílen těch nejznámějších společností. Doposud jsme byli zvyklí zejména na nové vlajkové lodě od Samsungu, tento ročník se však nebude točit jen kolem nich.

 

Legendární Nokia 3310 se vrací! Nesmrtelný telefon v novém kabátě představí už tento měsíc

 

Je to tak. Legendární telefon s perfektní konstrukcí a vynikající výdrží baterie zažije po 17 letech od svého vzniku už brzy comeback a podle prvotních ohlasů se z nové 3310ky rozhodně brak nestane. Nokia se má opět zaměřit na celkovou odolnost a dlouhotrvající životnost baterie, což s moderními technologiemi nebude vůbec problematické docílit. Detaily ohledně vzhledu a technických specifikací zatím známé nejsou, ale již nyní víme, že se syn bude svému otci výrazně podobat. Rovněž se šeptá o doporučené maloobchodní ceně, která by se měla zastavit na nízké úrovni 1 600 Kč. 3310 v novém kabátě má být primárně určena pro evropský trh jako sekundární telefon po boku výkonného smartphonu.
 
Kromě obnovené řady tlačítkových telefonů nejznámějších zástupců staré generace, plánuje Nokia představit i další dvě, zatím nespecifikovaná zařízení. Nejpravděpodobněji však půjde o smartphony s označením Nokia 3 a Nokia 5 určenými pro střední třídu, čemuž nasvědčuje i jejich cena 4 000, respektive 5 400 korun. Konference startuje 27. února a potrvá až do 2. března, ačkoli většina očekávaných odhalení proběhne již v úvodní den. Myslíte, že 3310 a další tlačítkové telefony jsou už jen internetovým hitem nebo se stále najde dostatek zákazníků, kteří potřebují nejen pěkný a rychlý mobil, ale i cosi funkčního a praktického? A také nesmíme zapomínat na ikonického hada a nebo Space Impact a další primitivní mobilní hry ze začátku 21. století. I ty dopomohly k závratným číslům v podobě 126 milionů prodaných kusů po celém světě.

 

Legendární Nokia 3310 se vrací! Nesmrtelný telefon v novém kabátě představí už tento měsíc

Kúpite si novú tritridesinu?
Áno
2889 hlasů
Nie
2277 hlasů
Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse3 komentáře
Diskuse je jen pro přihlášené
3 komentáře
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
snoopsumo114. únor 2017, 17:05

len keby ju spravili trochu tensiu

4 Odpovědět · Nahlásit
Tomáš Klešč14. únor 2017, 18:01

Najlepšie takú malú že ju nebude vidieť :D

-11 Odpovědět · Nahlásit
Lukáš Brides15. únor 2017, 0:40

Tie fotky sú robené v blendery.Telefón možno vyjde ale nie takto... Ach.toto je proste mimo.

0 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější