Neděle 18. 3. 2018 svátek má Eduard

hledej na refresheru

Doporučujeme zapnout browser notifikace, pokud budeš přihlášený na Refresheru na tomto zařízení.

Vždy krásná Rihanna a Bryson Tiller tančí s DJ Khaledem v novém letním videosinglu

Khaled nás nepřestává zásobovat hity. I jeho nejnovější počin s nádhernou Barbadosankou a talentovantým zpěvákem je trefou do černého.

16. červen 2017, 20:25

Khaled nás nepřestává zásobovat hity. I jeho nejnovější počin s nádhernou Barbadosankou a talentovantým zpěvákem je trefou do černého.

Za týden v pátek vychází Khaledovo očekávané a hvězdami nabité album Grateful, jehož výkonným producentem je jeho maličký syn Asahd. Po vydařených skladbách jako I'm the One, Shining či To the Max nám Khaled na dnešní den slíbil další novinku s názvem Wild Thoughts. Tu zpracoval rovnou jako videosingl, přičemž na místa hostů si tentokrát pozval vždy okouzlující Rihannu a talentovaného Brysona Tillera. S produkcí tohoto songu, který má citelný letní vibe, vypomohli Nasty Beatmakers. Kluci odvedli opravdu dobrou práci, k čemuž jistě vypomohl i vysamplovaný hit Mariana Mariana. O text Wild Thoughts se zase údajně přičinil PartyNextDoor.
 
Klip navozuje atmosféru kvalitní večerní ostrovní párty, kterou si zejména RiRi a DJ Khaled nesmírně užívají. Barbadosanka předvádí kromě zdařilého zpěvu i taneční pohyby, které jen potvrzují, že má neuvěřitelný sexappeal. Bryson Tiller zůstal věrný svému stylu a u jeho části tak vynikne zejména více než obstojný hudební projev. Video si můžeš prohlédnout níže. Určitě ho doporučujeme sledovat až do konce, abys náhodou nepřepnul Khaledovy neopakovatelné taneční pohyby.

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho přátelům
NAHORU
Diskuse1 komentář
Diskuse je jen pro přihlášené
1 komentář
Seřadit komentáře podle oblíbenosti času přidání
avatar
KobeKing17. červen 2017, 0:47

Ak by sa az veľmi pacil videoklip tak jej porno dvojnicka sa vola Lavish Styles

1 Odpovědět · Nahlásit
Nejčtenější